Telefonas Lenovo K900 gavo Atom procesorių ir 6,9 mm korpusą


lenovo-k900

Kompanija Lenovo parodoje CES 2013 oficialiai anonsavo išmanųjį telefoną IdeaPhone K900. Pastarojo pagrindą sudaro Intel Atom Z2580 procesorius. Šiuo metu tai yra pirmasis išmanusis telefonas su šia platforma, skirta vidutinės ir aukščiausios klasės mobiliems įrenginiams. Minėta SoC sistema turi du x86 skaičiavimų branduolius, kurie dirba 2 GHz taktiniu dažniu, bei PowerVR grafikos posistemę.

Be procesoriaus išmanusis telefonas Lenovo IdeaPhone K900 turi kitas gana patrauklias specifikacijas: 5,5“ įstrižainės Full HD (1920 x 1080) raiškos ekraną, 2 GB operatyvios atminties, 16 GB integruotą duomenų kaupiklį, operacine sistema serijiniuose modeliuose bus Android 4.2 Jelly Bean.

lenovo-k900-back-camera

lenovo-k900-front-back

Prezentacijos metu Lenovo atstovai gana daug dėmesio skyrė išmaniojo telefono kameroms. Nugarinėje dalyje įdiegta 13 MP raiškos kamera su Sony Exmor BSI sensoriumi ir maksimalia F/1.8 diafragma, jai kompaniją palaiko dviguba LED blykstė. Priekinėje dalyje yra 2 MP raiškos kamera su 88 laipsnių apžvalgos kampais.

Lenovo Ideaphone K900 korpusas pagamintas iš kompozitinės medžiagos, kurios sudėtyje yra nerūdijantis plienas ir polikarbonatas. Korpuso storis neviršija 6,9 mm, tuo tarpu svoris sudaro 162 gramus.

Kinijos rinkoje šis telefonas pasirodys balandžio mėnesį. Lenovo atstovai teigė, jog išmanusis telefonas pasirodys ir kituose regionuose, tačiau kada tai įvyks, gamintojas nutylėjo. Lenovo K900 kaina neoficialių šaltinių teigimu, bus $480-560 diapazone.

Vienas komentaras

  1. komentorius parašė:

    Kaip lieva turėtų būti pristatinėti smartfonus…
    Programinės įrangos nepristatinėsi, nes visi konkurentai turi tokią…
    Apie telefoną irgi kažko įspūdingo nepasakysi… gale tokia kamera, prieky kitokia, storis keli milimetrai kažkiek mikrometrų, įstrižainė 5″, svoris kaip sausų pusryčių pakelio…

    Aišku labai gerai, kad kuria ir pateikia rinkai. Tik šiaip pamąsčiau kaip nelengva pateikti kaip kažkuo išskirtinį produktą – visa reklama tik matavimo vienetų rinkinys.


Kitos kategorijos naujienos