Lenovo ruošia 6.7 mm storio telefoną su Intel Merrifield


Pirmojo Lenovo išmaniojo telefono su Intel procesoriumi pristatymas

Pirmojo Lenovo išmaniojo telefono su Intel procesoriumi pristatymas

Kompanija Lenovo nuo pat pradžių pareiškė, kad bus procesorių giganto Intel partneris išmaniųjų telefonų segmente ir apsiginkluos visomis naujienomis, kokias tik pasiūlys amerikiečių inžinieriai. Taip ir nutiko: iš pradžių pasirodė išmanusis telefonas LePhone K800 su Intel Medfield platforma. Deja, didele sėkme jis pasigirti negalėjo (lygiai kaip ir ZTE, Orange, Motorola ir kitų gamintojų modeliai su mobilia Intel platforma).

Dabar, parodos CES 2013 išvakarėse pasirodė nauja informacija, jog Intel išmaniųjų telefonų gamintojams pasiūlys dar prieš gerą pusmetį paviešintą SoC mikroschemą Merrifield, o pirmuoju telefono su šia platforma gamintoju vėl turėtų tapti Lenovo, kuri ketina pristatyti modelį LePhone K5.

Apie Lenovo naujoką šiuo metu žinoma, kad jis nebus eilinis išmaniųjų telefonų atstovas. Jame turėtų būti panaudotas 5,5“ įstrižainės Full HD (1920 x 1080) raiškos ekranas (404 ppi), 2 GB operatyvios atminties, 13 MP raiškos kamera nugarinėje dalyje ir 2 MP priekyje, 4G LTE modemas, operacinė sistema Android 4.2.1 Jelly Bean, baterija – 3500 mAh talpos. Įdomiausia yra tai, jog Lenovo K5 korpuso storis, šaltinių teigimu, sieks viso labo 6,7 mm. Kol kas sunku tuo patikėti, kadangi net patys šalčiausiai ARM sprendimai su tokio dydžio ekranais sunkiai priartėja prie šios ribos, nors kategorijoje „iki 5“ jau yra pasiūlymų su 6,55 mm storio korpusais. Teigiama, kad LePhone K5 kainuos 3400 juanių, o tai sudaro apie 1445 lt.

Beje, yra šiek tiek duomenų ir apie Intel Merrifield spartos rodiklius. AnTuTu Benchmark, kuris matuoja skaičiavimo branduolių produktyvumo lygį, Merrifield surinko 31 612 balus, o tai yra net dvigubai daugiau nei gali pasigirti šiuo metu galingiausias rinkoje esantis 4 branduolių 1.4 GHz procesorius Huawei K3V2, o grafikos posistemė prilygsta PowerVR SGX 544MP produktyvumo lygiui, taigi jei telefonai su Intel Merrifield neeikvos baterijos energijos per greitai, galima tikėtis, Intel sulauks tam tikro pasisekimo sau naujoje srityje.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos