Lenovo ruošia „transformerius“ su operacine sistema Android


Paroda CES 2013 parodė, kad mobilius įrenginius gaminančių kompanijų iniciatyvos, kai naujieji produktai apjungia nešiojamo kompiuterio ir planšetės ypatybes, daugumoje atveju sukasi apie operacine sistema Windows 8. Iš vienos pusės, tai visai pateisinama, kadangi būtent ši programinė platforma dabar labai stengiasi akcentuoti sensorinę sąsają, ir būtent Microsoft šalininkai dėl savo senų įpročių jaučia poreikį aparatinei klaviatūrai.

Thinkpad-tablet2

Beje, taivaniečių puslapis DigiTimes praneša, kad šių metų pirmoje pusėje kompanija Lenovo ketina pasiūlyti vartotojams taip vadinamus „transformerius“ su operacine sistema Android, o aparatinės platformos pagrindą sudarys Intel procesoriai. Naujieji įrenginiai priklausys serijai IdeaPad Yoga, kuri buvo žinoma dar iki šių metų pasirodymo parodoje CES. Iš pradžių Lenovo planavo išleisti Android įrenginį su Atom (Medfield) procesoriais, ir apie tai kalbėta dar praėjusių metų III ketvirtyje, tačiau vėliau nusprendė pavėlinti anonsą, kadangi vartotojų dėmesį nukreipė naujos kartos iPad, taip pat nuosavi Lenovo produktai su Windows 8, o taip pat pigios Android planšetės su ARM procesoriais.

Paantrindamas taivaniečiams, puslapis ZDNet praneša, kad Lenovo svarsto galimybę šiemet išleisti išmaniųjų telefonų su Windows Phone 8. Iniciatyvos autorių nuomone, panašūs įrenginiai sudomins vartotojus, kurie nepasitiki Android, jei kalbėtume apie saugumą. Galutinis sprendimas dėl Windows Phone 8 išmaniųjų telefonų gamybos bus priimtas ne anksčiau kaip šių metų balandžio mėnesį.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos