Naujasis flagmanas LG Optimus G2 pasirodys rudenį


Portale CNet su vis didesniu atkaklumu plinta gandai apie būsimą kompanijos LG išmanųjį telefoną flagmaną Optimus G2, kuris turėtų pakeisti 2012 m. debiutavusį Optimus G, padovanojusį „gyvybę“ Google telefonui Nexus 4.

Išmanusis telefonas LG Optimus G šiemet sulauks pamainos - galingesnės ir, reikia tikėtis, pigesnės

Išmanusis telefonas LG Optimus G šiemet sulauks pamainos – galingesnės ir, reikia tikėtis, pigesnės

Šiuo metu tvirtinama, kad naujasis telefonas dienos šviesą pamatys šių metų rudenį. Greičiausiai tai yra susiję su tuo, jog jam lemta gauti dar tik pasirodysiančią operacinę sistemą Android 5.0 Key Lime Pie. Įvairių šaltinių teigimu, Google planuoja savo naują mobilios programinės platformos versiją pristatyti būtent 2013 m. rudenį, nors yra linkusių manyti, kad tai įvyks dar šių metų viduryje.

Priminsime, kad LG Optimus G2 turėtų tapti tikrai galingu išmaniuoju telefonu, kuriam teks konkuruoti su tokiais būsimais hitais, kaip Samsung Galaxy S IV ir tos pačios stovyklos atstovu Galaxy Note II, jau nekalbant apie kitų kampanijų flagmanus, kurių šiemet bus tikrai daug.

Iš pradžių gandai kalbėjo, kad LG naujokas gaus 5“ įstrižainės ekraną su Full HD (1920 x 1080), tačiau vėliau pasirodė nauji gandai, kurie mini jau 5,5“ įstrižainės ekraną. Šiuo metu jam priskiriamas keturių branduolių procesorius Qualcomm Snapdragon S4 Prime (MSM8974) su 2 GHz taktiniu dažniu, kokybiška kamera su BSI sensoriumi, LTE modemo palaikymas ir naujausia Android operacinė sistema. Aišku, jei gandai apie rudenį pasitvirtins, bus galima kalbėti ir apie Qualcomm Snapdragon 800 serijos procesorių bei kamerą su iš proto varančiu megapikselių kiekiu. Bet kokiu atveju, tai tik spekuliacijos, tad teks šiek tiek palaukti.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos