Lovetrack – keliauk dviračiu, fiksuok įdomius maršrutus


Mobiliąją programėlę „Lovetrack“ dviračių transporto mėgėjams sukūrę lietuviai pasiūlė ne tik dalintis įdomiais maršrutais, bet ir fiksuoti įdomiausias akimirkas tuo pat metu. Išbandyti, kaip veikia mobilioji aplikacija, bus galima jau pavasarį. Idėja apie tai, kad reikėtų užfiksuoti įdomius maršrutus, kuriais važiuoja, maždaug prieš pusmetį kilo Gintarui Lingevičiui, Tomui Kisieliui ir Andriui Kavaliūnui, „Lovetrack“ kūrėjams.

Tai nėra produktas, kuris turėjo tapti revoliucija. Iš pradžių nusprendėme patikrinti idėją, ar vartotojams tai patiks, sukūrėme pristatomąjį vaizdo įrašą, apipavidalinimą, kartu vystėme pačią programėlę“, – sako p. Lingevičius. Pirmųjų atsiliepimų iš būsimų vartotojų kūrėjai turėtų sulaukti per kelias ateinančias dienas. Remdamiesi jais, „Lovetrack“ autoriai stengsis tobulinti programėlę, įdiegti reikalingas funkcijas.

Pirmiausia „iPhone“

Kovo–balandžio mėnesiais pasirodysianti „Lovetrack“ naudotojams leis užfiksuoti kelionės dviračiu maršrutą paspaudus programoje esantį mygtuką „Start Ride“ (pradėti kelionę – angl. k.), fotografuoti patinkančius vaizdus, o baigus važiuoti užteks nuspausti „Finish“ (baigti – angl. k.). Maršrutą bei nuotraukas bus galima viešinti populiariausiuose socialiniuose tinkluose, taip pat – vidinėje „Lovetrack“ platformoje.

Mobilioji aplikacija pirmiausia bus skirta „iPhone“ vartotojams ir veiks „iOS 5.0+“ ir „iOS6.0+“ operacinių sistemų pagrindu. „Android“ vartotojai tai pat sulauks jiems skirtos „Lovetrack“ versijos. Kitoms operacinėms sistemoms versiją „Lovetrack“ komanda kurs atsižvelgusi į jų paplitimą.

Pirmiausia orientuojamės į „iPhone“ turėtojus, nes nors ir „Android“ vartotojų daugiau, „Apple“ gerbėjai turi didesnę perkamąją galią. Be to, yra tik dvi operacinės sistemos versijos, tad sukurti programėlę joms kiek lengviau nei „Android“, kurios versijų yra begalės“, – aiškina p. Lingevičius.

Mobilioji aplikacija bus platinama nemokamai, o užsidirbti komanda planuoja leisdama vartotojams įsigyti galimybę naudotis papildomomis funkcijomis. Tiesa, kokios jos turėtų būti, kol kas neatskleidžiama.

Ieškos investuotojų

Duoti žemą startą aplikacijos kūrimui leido turėtos santaupos. Prisidėti prie idėjos plėtojimo gali ir kiekvienas norintis: sukurtame interneto portale lovetrackapp.com gerbėjams leidžiama aukoti, o už tai „Lovetrack“ kūrėjai atsilygina dovanomis bei padėka.

Visgi, aukos ir asmeninės santaupos nebus vienintele „Lovetrack“ paspirtimi. Netrukus, sako p. Lingevičius, komanda ieškos ir pirmųjų investuotojų, kuriuos galėtų sudominti kuriamas produktas.

„Sunku pasakyti, kokios kompanijos tai galėtų būti, tačiau jau turime kelis kontaktus, į kuriuos kreipsimės. Kol kas galvojame apie komandos plėtimą iki 7 žmonių ir apie galimybes išsimokėti sau algas. Apie pelną artimiausius dvejus metus, matyt, negalvosime“, – pasakoja p. Lingevičius.

Lovetrack“ kūrėjai dalyvaus ir startuoliams skirtoje verslo akceleratoriaus „StartupHighway“ programoje.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos