Paskutinis Max Payne 3 papildymas pasirodys po savaitės


Max Payne 3 Deathmatch Made in Heaven

Kompanija Rockstar Games žada išleisti trečio asmens šaudyklei Max Payne 3 skirtą papildymą jau kitos savaitės pabaigoje, skuba pranešti žaidimų portalas VG247.

Be to, buvo pranešta, kad papildymas Max Payne 3: Deathmatch Made in Heaven bus paskutinis DLC, skirtas trečiajai Makso daliai. Toliau žaidimas plėtojamas nebus. Taigi galutinę porciją ginklų, režimų (kooperatyvinių ir tų, kuriuose bus galima varžytis vienas prieš kitą) bei lygių gausime šių metų sausio 22 d. Papildymas bus skirtas visoms pagrindiems platformoms – PC, XBOX 360 ir PS3. DLC kaina sudarys $10 (~ 26 lt). Aišku, nemokamai gaus tik tie gudruoliai, kurie prenumeruoja Rockstar Pass.

Originalas, kuris pasirodė dar 2012 m. gegužės viduryje (žaidimų konsolėse) ir birželio pradžioje (PC platforma), pasakoja apie senolį Maksą. Žaidę pirmąsias dalis prisimena, kad gyvenimas labai negailestingai pasielgė su šiuo herojumi, pavertęs jį negailgestingą keršytoją. Yra tik keletas žmonių, kuriuos Maksas nori ir imsis apsaugoti. Eilinis gyvenimo vėjas nubloškia Maksą į Braziliją, kur kažkokie banditai pagrobia vietos milijonieriaus žmoną. Taigi išgelbėti damą, išnarplioti nusikaltėlių pinkles ir sunaikinti šimtus priešų teks būtent mums.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos