Megaupload oficialiai atgimė kaip Mega


Populiarios failų keitimosi tarnybos Megaupload įkūrėjas Kim Dotcom nesėdėjo rankų sudėjęs po savo senojo kūrinio uždarymo ir oficialiai pranešė, kad pradeda veikti resursas Mega. Anksčiau sklandę gandai pagaliau pasitvirtino: naujoji tarnyba vartotojams iš tikrųjų nemokamai siūlo 50 GB laisvos vietos, tuo tarpu šifravimas vyksta, naudojant 2048 bitų raktus, kurie generuojami priklausomai nuo to, kaip vartotojas naudoja klaviatūrą ir pelę.

mega_launch

Vartotojai, kurie mano, kad 50 GB duomenims saugoti tikrai neužteks, galės pasinaudoti prenumerata, kurios dėka papildomai bus galima gauti 500 GB, 2 TB arba visus 4 TB. Kas mėnesį už tai atitinkamai teks sumokėti €9,99 (~ 35 lt), €19,99 (~ 69 lt) ir €29,99 (~ 104 lt).

Mes esame entuziastų grupė, kuriems buvo suteikta galimybė ir duota laiko, kad būtų sukurta „debesų“ failų saugykla, galinti suteikti vartotojų duomenų saugumą. Mes sukūrėme tarnyba nuo nulio Oklendo mieste, Naujojoje Zelandijoje. Skirtingai nuo daugumo mūsų konkurentų, mes naudojame technologiją, kur jūs, o ne mes kontroliuojame raktus. Mes tikimės, kad jums tai patiks“, – teigia puslapyje Mega.

Be viso kito, projekto autoriai parekomendavo naudotis interneto naršykle Google Chrome, kadangi šiuo metu „nė viena iš plačiai paplitusių naršyklių nepalaiko būtino funkcijų rinkinio“. Greitu metu kūrėjai žada išleisti API, taip pat klientą, skirtą stacionariems kompiuteriams bei mobiliems įrenginiams, o taip pat aplikacijų, kuri leistų greitai keistis žinutėmis tarp Mega vartotojų. Pasinaudoti naujosios failų apsikeitimo tarnybos paslaugomis galima paspaudus šią nuorodą – https://mega.co.nz/

Beje, iš karto po starto Mega veikla pradėjo streikuoti dėl per didelio vartotojų antplūdžio. Po trumpos „mirties“ tarnyba vėliau atsistatė, o Kim Dotcom per savo Twitter paskyrą pranešė, jog dabar diegiami nauji serveriai, kad perkrova būtų kompensuota. Netgi buvo pajuokauta, kad FTB agentai dabar nuolat atnaujina pagrindinio Mega puslapio vaizdą, kad būtų sukurta kuo didesnė apkrova. Tokia žinia gali nestebinti tuos, kurie prisimena, kad Kim Dotcom pabėgo į Naująją Zelandiją, o JAV siekia jo ekstradicijos. Failų talpyklos taip pat yra už JAV ribų, o galingos šifravimo sistemos naudojimas, apie kurią rašėme anksčiau, yra vienas iš būdų, kaip būtų galima apsunkinti teisėsaugos organų darbą.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos