Microsoft Certified Technology Specialist – vos devynerių metų vaikui


Microsoft-Names-9-Year-Old-Certified-Technology-Specialist

Panašu, kad įvairių laipsnių technologijų srityje gavimas tarp Indijos vaikų tampa savotišku sportu. Šį kartą naujiena pasiekė iš Indijos Čenajaus miesto, kuriame 9 metų amžiaus paauglys Pranavas Kalianas (Pranav Kalyan) praėjusią savaitę sugebėjo gauti „Microsoft Certified Technology Specialist“ sertifikatą. Kad nusipelnyto šio ne taip paprastai gaunamo vardo, 9-metis turėjo išspręsti ASP .NET Framework 3.5 egzaminą.

Tokiu būdu, buvo pasiektas naujas pasaulio rekordas – pradinės mokyklos mokinys (Pranavas Kalianas mokosi vos ketvirtoje klasėje) tapo sertifikuotu Microsoft specialistu. Aišku, šiam vunderkindui ne viskas klostėsi taip sėkmingai: ruoštis egzaminui teko 18 mėnesių, o kiekvieną dieną prie kompiuterio indas praleisdavo apie 8 valandas, užsiimdamas vien taikomuoju programavimu.

Vunderkindo tėvai tvirtina, kad „kompiuteriais“ jų vaikas susirgo, būdamas šešerių metų amžiaus, ir tuomet jis pradėjo rašyti paprasčiausias programas. šiuo metu 9-metis sėkmingai naudojasi diferencialais ir integralais, o tai, jo paties teigimu, jam padės išspręsti eilę užduočių programavimo metu. Turbūt galima neabejoti, kad šiam indui darbas korporacijoje Microsoft jau beveik garantuotas.

Vienas komentaras

  1. BigR parašė:

    O dar aš informatiką studijuoti noriu..


Kitos kategorijos naujienos