Žaidimas Minecraft padeda švedų moksleiviams mokytis


Įdomu, kada Lietuvos mokyklos nuspręs, kad žaidimai taip pat gali būti naudingi mokymosi procese

Įdomu, kada Lietuvos mokyklos nuspręs, kad žaidimai taip pat gali būti naudingi mokymosi procese

Žaidimas Minecraft, kuris visai neseniai pasiekė 16 mln. parduotų kopijų ribą, Švedijos sostinės Stokholmo Viktor Rydberg mokykloje tapo privalomos mokymų programos dalimi.

Paaugliams per pamokas siūloma sukurti savo virtualius pasaulius ir projektuoti juose elektros tinklus bei vandentiekio sistemas, o tai leis vaizdžiai išstudijuoti planavimo klausimus, miestų projektavimo problemas, ekologiją ir fiziką. Jau 180 mokinių perėjo Minecraft kursą, ir, nors dalis tėvų iš pradžių skeptiškai žiūrėjo į dėstytojų iniciatyvą, galų gale liko patenkinti visi – ir mokiniai, ir mokytojai. Taigi kursas bus tęsiamas ir šiais metais.

Viena iš švedų mokyklos mokytojų – ponia Amanda Hillstrom – yra pilna įsitikinimo, kad Minecraft padės įsisavinti medžiagą daug  geriau, nei monotoniškas ilgų vadovėlių paragrafų kalimas: „Vaikai mokosi naujų dalykų, juo labiau, kad iš karto turi galimybę viską išbandyti praktikoje“.

Priminsime, kad Švedija yra Minecraft tėvynė, todėl toks faktas neturėtų stebinti. Šiuo metu studija Mojang, kultinio žaidimo kūrėja, darbuojasi prie paslaptingo projekto , kuris pavadintas „0x10c“, o jo alfa testavimas turėtų prasidėti šių metų kovo mėnesį.

Vienas komentaras

  1. nez parašė:

    patenkinti visi – ir mokiniai, ir moksleiviai
    😀


Kitos kategorijos naujienos