Mozilla Firefox 18.0: oficialus naršyklės atnaujinimas


firefox_mozilla

Mozilla Foundation publikavo naują, jau aštuonioliktą Firefox versiją. Tai naršyklė, kurios pristatinėti tikrai nereikia. Finalinė Firefox 18.0 versija visą kūrimo stadiją praėjo tikrai sparčiai – nuo pirmosios Beta versijos iki galutinės praėjo kiek daugiau nei mėnuo.

Remiantis oficialiu pakeitimų/patobulinimų/pataisymų sąrašu, kuriame yra vos devyni punktai, galima paminėti padidėjusį produktyvumo lygį, dirbant su JavaScript, naudojant kompiliatorių IonMonkey, Retina ekranų palaikymų operacinėse sistemose Mac OS X 10.7, paspartintą persijungimą tarp kortelių ir preliminarų WebRTC palaikymą.

Žemiau pateiktos nuorodos, kurių dėka galima atsisiųsti operacinėms sistemoms Windows ir Mac OS X skirtą naršyklės versijas. Savo ruožtu, norintys gauti kitokių programos variantų, gali pasinaudoti oficialiu kūrėjų internetiniu puslapiu arba FTP serveriu:

  • Atsisiųsti Mozilla Firefox 18.0 iš gamintojo puslapio: nuoroda

Dėmesionuorodos veikia naujienos publikacijos metu. Tinklalapis www.faceit.lt  neatsakingas iš pakeitimus trečių šalių serveriuose, taip pat už padarytą žalą tos programinės įrangos, kurią parsisiuntėte, pasinaudoję www.faceit.lt rastomis nuorodomis.

2 komentarai (-ų)

  1. Rimas Kudelis parašė:

    Šiaip siūlyčiau pakeisti nuorodas į vieną – http://www.mozilla.org/firefox/. Iš ten kiekvienas gali parsisiųsti „Firefox“ versiją būtent savo operacinei sistemai. Ir dar į naršyklės kalbą bus atsižvelgiama, užuot tiesiog siūlius en-US versiją.

  2. Mantas parašė:

    Taigi yra toks dalykas : Check for Updates.
    Kam siustis visa ???


Kitos kategorijos naujienos