Microsoft Security Essentials vėl tapo viena blogiausių antivirusinių


Nepriklausoma IT saugumo sprendimus testuojanti organizacija AV-Test.org atliko eilinį antivirusinių programų testavimą. Blogiausiomis programomis, anot šios įstaigos ekspertų, vėl tapo „AhnLab: V3 Internet Security 8.0“ ir „PC Tools: Internet Security 2012“. Ir jei šių dviejų programų prasti rezultatai nieko nenustebino, juo labiau, kad jos nėra labai populiarios, tai Microsoft Security Essentials rezultatai jau antrą testavimą iš eilės nuvylė.

mse-av-test-2012-dez

Kaip žinia, Microsoft Security Essentials platinama kaip nemokama antivirusinė, kurią galima įdiegti Windows operacines sistemas (žinoma, legalias kopijas). Ekspertai pažymi, jog nors antivirusinė gavo panašius balus, kaip ir anksčiau, stebimas tam tikras apsauginių galimybių suprastėjimas, o taip pat eilė problemų, kurios yra neišsprendžiamos jau gana ilgą laiko tarpą.

Įdomu ir tai, kad korporacija Microsoft sureagavo į tokius prastus savo produkto rezultatus ir oficialiai gautas išvadas pavadino ne visai teisingomis, kadangi atlikti testai negali pilnai atspindėti realios situacijos, su kuria susiduriama kasdien dirbant su kompiuteriu. Taip pat buvo pažymėtas faktas, kad virusai, su kuriais programa negalėjo susidoroti, statistiškai pasitaiko labai retai. Vis tik kompanijos Microsoft atstovai neapsiribojo vien gynybiniais žodžiais: pažadėta padaryti viską, kas įmanoma, kad jų produktas pagerėtų ir daugiau nepasitaikytų žinomų trūkumų.

4 komentarai (-ų)

 1. Mantas parašė:

  CIA NE REKLAMA O TIK MANO NUOMONE : Geriausia ir stabiliausia kompo apsauga naudojant pagal kompo reikalavimus yra Legali KIS (Kaspersky Internet Security).

 2. komentorius parašė:

  Galiu pasakyti tik viena. Geriausia apsauga kompiuteriui yra pakankamai gudrus vartotojas, kuris visko iš eilės nesisiunčia, visko iš eilės neinstaliuoja ir t.t.
  Nes priešingu atveju jokia antivirusinė kompo neišgelbės nuo neišvengiamo viruso… Galų gale kokį crack’ą instaliuos išjungęs antivirusą… Nu žodžiu.

  • thermal parašė:

   teisingai, geriausia apsauga nuo virusų yra protinga tarpinė tarp kėdės ir pelės + guest teisės kasdieniam darbe

 3. asd parašė:

  Tikrai užtenka nuraminti paranojai, kad neturiu bent kažkokios apsaugos. Iš vis nežinau kodėl naudoju 😀 nes seniai virusą buvau pasigavęs. Esu matęs tokių kad net KIS nepadeda. Ir nepadės kai vartotojas bukas.


Kitos kategorijos naujienos