Nauja informacija apie žaidimą Cyberpunk 2077


Cyberpunk 2077 girl

Pasirodė naujos detalės apie būsimą sci-fi RPG projektą Cyberpunk 2077, kurias interviu žurnalistams pateikė žaidimo dizaineris ir kūrėjas Łukasz Szczepankowski. Ji paaiškino, jog nežiūrint į skirtingus žaidimų The Witcher ir Cyberpunk 2077 pasaulius, abiejų projektų tematika bus panaši – niūri atmosfera su suaugusiems skirtais nustatymais bus garantuota.

Tai tamsus pasaulis su suaugusiųjų problemomis, kai kurios iš jų žinomos iš žaidimo The Witcher. Ateityje žmonės išliks žmonėmis su visomis aistromis, nuodėmėmis ir norais. Tai mūsų istorijos pagrindas, apie kurį mes norime papasakoti visiems tuo besidomintiems žaidėjams“, – teigė projekto dizaineris.

Istorija bus kritiškai svarbia projekto dalimi. „Žaidimas turės vieną iš svarbiausių požymių – įvykių vystymosi nelinijiškumą. Viskas vyks visiškai atvirame pasaulyje ir erdvėje. Aš jau dabar galiu tvirtai pasakyti, jog visi RPG gerbėjai nebus nuvilti. Mes planuojame sukurti tikrai geriausią visų laikų RPG“.

Cyberpunk 2077 bus glaudžiai susijęs stalo žaidimu, išleistu dar 1988 metais, tik tuomet jis vadinosi Cyberpunk 2020, o jo kūrime dalyvavo dizaineris Mike Pondsmith (vėliau prisidėjęs ir prie kompiuterinės versijos).

Kai kurios mega korporacijos, o taip pat galybė alokacijų iš stalo žaidimo Cyberpunk 2020 bus sutinkama ir Cyberpunk 2077. Apie tai Łukasz Szczepankowski teigė štai ką: „Žaidime Cyberpunk 2077 pasaulis bus žymiai didesnis, nei Cyberpunk 2020, o tai reiškia, kad nėra nieko netikėto tame, jog kai kurie personažai galėjo išgyventi ir iki 2077 metų. Tačiau kas tai bus? Atsakymą jūs rasite žaidimo metu“.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos