Nauji gandai apie Google ir Motorola išmanųjį telefoną


Gandai apie tai, jog kompanijos Google ir Motorola Mobility dirba prie ambicingo išmaniojo telefono, žinomo kaip X Phone, leidinio The Wall Street Journal buvo pagarsinti dar 2012 m. gruodžio mėnesį. Paskutiniai gandai kalba apie tai, kad mobilus įrenginys bus pristatytas kasmetinėje kūrėjams skirtoje konferencijoje Google I/O, šiemet įvyksiančioje gegužės mėnesį, tuo tarpu prekyboje išmanusis telefonas pasirodys ne anksčiau kaip liepos 8 d.

xphone

Android įrenginys, šaltinių teigimu, bus prieinamas per visus pagrindinius Jungtinių Valstijų mobiliojo ryšio operatorius. Verizon skirtas modelis bus pardavinėjamas už maždaug $300, sudarant kelių metų sutartį, tačiau kitos versijos nebus „pririštos“ ir bus pardavinėjamos tokiomis pačiomis sąlygomis, kaip ir Nexus įrenginiai.

Taip pat tvirtinama, jog X Phone nebus dar vienas Nexus serijos sprendimas, tuo tarpu rinkoje jis pasirodys keletą gamykliškai įdiegtų žaidimų bei aplikacijų. Tie, kas įsigys išmanųjį telefoną per Google Play, gaus versiją su „root“ teisėmis bei galės ištrinti viską, kas jiems nepatiks. Antra vertus, reikia prisiminti, jog visa tai yra tik gandai, o ir iki Google I/O 2013, kuris prasidės gegužės 15 d., taigi informacija apie naująjį produktą gali apaugti naujais gandais.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos