Nauja informacija apie MMORPG žaidimą Neverwinter


Kompanija Cryptic Games pasidalino nauja informacija apie būsimą MMORPG projektą Neverwinter, kurį bus galima žaisti nemokamai. Skirtingai nuo praėjusių kartų žaidimų, prie kurių priklauso Champions Online ir Star Trek Online, naująjį projektą Neverwinter kompanija Cryptic Games faktiškai kuria nuo nulio.

Studijos kūrėjai taip pat publikavo keletą žaidimo nuotraukų, kad parodytų, kaip atrodys žaidybiniai personažai, o iš dalies tam, su kuo ir kaip teks kovoti, keliaujant po „užmirštąją karalystę“. Reikia pažymėti, kad projektas primins D&D žaidimų stilistiką.

neverwinter-01 neverwinter-02

Oficialiame tinklaraštyje kūrėjai pranešė, kad kiekvieno herojaus inventoriuje bus modifikuota apsaugos sistemą, kurioje bus galima rasti ne tik standartinius punktus – galva, pilvas, kojos, tačiau ir šarvai kaklui, rankoms ir nugarai. Be viso šito bus galima pasinaudoti ir įvairiais drabužiais, kurią bus galima dėvėti ir po karine amunicija. Kaip ir kituose MMO žaidimuose, vartotojai galės visiškai laisvai pasirinkti būtiną žaidimo stilių ir savo personažo elgesį, adaptuojant jį įvairios amunicijos ir daiktų dėka.

Be viso kito, žaidime atsiras praplėsta statistika ir kariniai rodikliai kiekvienam personažui, kurie atspindės: skirtingų ginklų patirtą žalą, kritines atakas ir jų šansus, atsistatymą, pasinaudojant įvairiomis galimybėmis, apsaugą, kurį sumažina patiriamą žalą.

Taip pat kai kurie šaltiniai jau spekuliuoja žaidimo Neverwinter pasirodymo data: neva jis pasirodys dar šiemet. Vis tik tai yra tik gandai, ir jais išliks, kol nesulauksime oficialių patvirtinimų.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos