Nikon žengia į „debesis“ su nauja nuotraukų talpykla


Vienas iš pirmaujančių skaitmeninės technikos gamintojų, japonų kompanija Nikon, pranešė, jog sausio 28 d. pradės veikti firminė „debesų“ talpykla Nikon Image Space. Tai bus savotiška tarnybos „my PictureTown“ pamaina.

Nikon "debesų" tarnyba bus prieinama bet kam, kas turi skaitmeninį fotoaparatą

Nikon „debesų“ tarnyba bus prieinama bet kam, kas turi skaitmeninį fotoaparatą

Naujoji nuotraukų talpykla bus prieinama visiems norintiems, nepriklausomai nuo to, kokia skaitmenine kamera naudojatės. Svarbiausia, kad portalas bus nemokamas, ir tokiu būdu Nikon nori pritraukti kuo daugiau vartotojų, kurie keistųsi vieni su kitais savo darbais.

Nikon Image Space visiems prisiregistravusiems siūlys kelis vartotojų paskyrų tipus: „Basic“ versija leis naudotis 2 GB talpykla, tuo tarpu „Special“ bus prieinama Nikon fotoaparatų savininkams ir suteiks 20 GB, tiesa, prieš tai reikės praeiti jūsų įrenginio autentifikacijos procedūrą. Japonų kompanijos atstovai teigia, jog Nikon kamerų savininkams bus prieinamos specialios failų tvarkymo opcijos, pavyzdžiui, galimybė kai kuriuos failus apsaugoti slaptažodžiu.

Sukūrusi naują „debesų“ saugyklą, nikon pabandys išspręsti kelias užduotis – pirma, privalomas įkeltų failų saugumo lygis, o taip pat pirminės nuotraukos kokybės ir raiškos išsaugojimas; antra – patogus apsikeitimas su kitais tarnybos vartotojais. Kol kas portalas neveikia, tačiau kai tik jis pradės savo darbą, jis taps prieinamas adresu http://www.nikonimagespace.com/

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos