Būsimas flagmanas Nokia Catwalk gaus aliuminio korpusą


Tapo žinomi preliminarūs duomenys apie būsimą Nokia flagmaną su operacine sistema Windows Phone 8. Informaciją išplatino puslapis The Verge, kuris nurodo, kad naujieną sužinojo iš patikimų šaltinių. Tikėtina, kad gandai ėmė sklisti dėl to, jog šiemet Nokia pristatyti naują išmanųjį telefoną – flagmaną, kuris pakeis dabartinį Lumia 920.

išmaniojo telefono Nokia Catwalk su Windows Phone 8 konceptas

išmaniojo telefono Nokia Catwalk su Windows Phone 8 konceptas

Prognozuojama, kad naujasis mobilus įrenginys kodiniu pavadinimu Catwalk su Windows Phone 8  atsisakys polikarbonato, kuris dabar naudojamas suomių išmaniųjų flagmanų korpusų gamyboje. Vietoj to korpusas bus padarytas iš aliuminio, o tai turėtų teigiamai paveikti estetinę išmaniojo telefono pusę – jis bus lengvesnis ir plonesnis, nei dabartinis Lumia 920. Šaltinis taip pat tvirtina, jog Nokia Catwalk techninės specifikacijos bus beveik identiškos toms, ką galime išvysti ir dabartiniame flagmane, nors tai tikrai atrodytų mažų mažiausiai keista.

Be to, bus išleisti dar du nauji Lumia serijos išmanieji telefonai. Bet kokiu atveju, šaltinis atkreipia mūsų dėmesį į tai, jog Nokia Catwalk savo matmenimis ir svoriu galės palenktyniauti su iPhone 5. Tikėtina, kad vartotojams, kurie nesivaiko galingiausios aparatinės įrangos ir labiau kreipia dėmesį į išvaizdą, tai bus tikrai patrauklus ir įdomus variantas.

3 komentarai (-ų)

  1. Saulius parašė:

    Na applei nepasiteisino aliuminis korpusas, brazosi, lankstosi… Tikiuos nokia zino ka daro.

  2. zema parašė:

    Koks cia nx flagmanas??? Yr jau tu aliuminiu „flagmanu“ pilna lentyna… Die, Elop!

  3. bzd parašė:

    naujų bumerangų užveš


Kitos kategorijos naujienos