nVidia konsolė Project Shield gali kainuoti $300-350


Kompanija nVidia dar prezentacijos metu pareiškė, kad mobilios žaidimų konsolės Project Shield kaina bus tokia, kad ne tik padengtų gamybines išlaidas, tačiau generuotų ir tam tikrą pelną. Galutiniam vartotojui naudinga bus ir tai, jog konsolėje galima naudoti ne tik Android žaidimus, tačiau bevieliu būdų iš asmeninio kompiuterio transliuoti PC platformai skirtus projektus.

Project-Shield-live

Puslapio ComputerBase žurnalistams parodoje CES 2013 pavyko pabendrauti su nVidia atstovais, ir šie pranešė, kad JAV rinkoje naujoji žaidimų konsolė vartotojams bus siūloma nuo $300 iki $350, nors galutinai dėl kainos bus apsispręsta vėliau. Jungtinių Valstijų rinkoje Project Shield pasirodys II ketvirčio pradžioje, tačiau kaip greitai išplis pardavimų geografija, kompanijos atstovai pasakyti nesiryžo.

Kartu kompanijos nVidia atstovai paaiškino, kad procesorius Tegra 4 turi penkis branduolius su ARM Cortex-A15 architektūra, tuo tarpu penktasis branduolys, kuris turėtų sumažinti energijos sąnaudos ne pačiais intensyviausiais darbo momentais, dirba daug mažesniu taktiniu dažniu. Keturi pagrindiniai branduoliai veikia 1,9 GHz taktiniu dažniu. Šių metų antroje pusėje turėtų pasirodyti Tegra 4 modifikacija su integruotu LTE modemu, taip pat bus pasiūlyti ne tokia galinga Tegra 4 versija, skirta išmaniesiems telefonams. Pastarasis procesorius turėtų būti diegiamas mobiliuose įrenginiuose, kurių ekranų įstrižainės sudarys 4,3 – 4,5“.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos