nVidia pradeda naują vaizdo plokščių pervadinimo vajų


Neretai tam, kad būtų stimuliuojama užsigulėjusių sandėliuose produktų paklausa, grafinių procesorių gamintojai savo produkcijai priskiria pažangesnių sprendimų vardus. Su tokiomis vardų keitimo machinacijomis kai kurie produktai rinkoje įsigudrina egzistuoti keletą ar daugiau metų – technologijų industrijos masteliais tokie laikotarpiai yra milžiniški. Tačiau kol toks metodas veikia, pervadinimai egzistuos ir ateityje, tuo tarpu nenorintiems apsigauti vartotojams tenka daugiau domėtis, kad būtų galima atpažinti užmaskuotus rinkos veteranus.

Pavyzdžiui, neseniai AMD vaizdo plokščių Radeon HD 7000 šeimyna praktiškai visa buvo pervadinta į Radeon HD 8000 seriją ir taip „naujų“ produktų pavidalu pateks į OEM kompiuterių rinką. Tokiomis manipuliacijomis nesikuklina pasinaudoti ir kompanija nVidia, tačiau kol kas mes tiksliai žinome tik apie dvi vaizdo plokštes, kurios neseniai pasirodė nešiojamuose kompiuteriuose: tai  GeForce GT 730M ir GeForce 710M. Kompaniją iš Kalifornijos demaskavo puslapio AnandTech žurnalistai.

nvidia-gt730m-710-specs

Pasirodo, vaizdo plokštė GeForce GT 730M mums puikiai žinoma kaip grafinis adapteris GeForce GT 640M. Šis sprendimas sukurtas grafinio procesoriaus GK107 pagrindu, o tai nurodo, pavyzdžiui, palaikomų technologijų PCI Express 3.0, TXAA ir kitų sąrašas. Savo ruožtu, GeForce 710M „gimdytoju“ tapo modelis GeForce GT 620M, kuris naudoja Fermi architektūros grafinį procesorių GF117. Galima prognozuoti, kad artimiausiu metu nVidia ir toliau tęs „tų pačių panelių“ perrenginėjimo operaciją, tad artimiausiu metu, pasirodžius naujiems nešiojamų kompiuterių modeliams, galime pamatyti ir daugiau analogiškų pavyzdžių.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos