CES 2013 Panasonic pristatė LUMIX fotoaparatų naujoves


DėmesioTai yra kompanijos pranešimas spaudai, už kurį atsako pati kompanija. www.faceit.lt neatsako už tokio pranešimo turinį bei jo jame esančios informacijos tikslumą.

——

Ką tik prasidėjusioje didžiausioje kasmetinėje elektronikos parodoje „Consumer Electronics Show“ bendrovė „Panasonic“ pristatė atnaujintą „LUMIX“ kompaktinės klasės fotoaparatų seriją. Naujieji „Panasonic“ fotoaparatai išsiskiria optimalia nuotraukų kokybės, išmaniojo funkcionalumo ir estetiškos išvaizdos ypatybių kombinacija ir suteikia galimybę nepriekaištingai užfiksuoti akimirkas bet kokio lygio fotografams.

Kartu su solidžiomis tradicinėmis charakteristikomis, tokiomis, kaip aukšta nuotraukų kokybė ar lankstumas fotografuojant, kiekvienas naujasis „LUMIX“ serijos fotoaparatas siūlo ir šį tą išskirtinio – nuo nuotolinių valdymo galimybių iki milžiniško priartinimo ar atsparumo nepalankių sąlygų poveikiui.

„Panasonic“ fotoaparatas „LUMIX TZ40“ – idealus kiekvienoje situacijoje

Naujasis TZ serijos narys – „LUMIX TZ40“ – yra pažangiausias „Panasonic“ daugiafunkcinis kompaktiškas fotoaparatas. Išskirtinę nuotraukų kokybę užtikrina 18,1 mln. taškų raiškos itin didelio jautrumo MOS vaizdo jutiklis, o tokios ypatybės kaip 20 kartų siekiantis optinis priartinimas, galimybė filmuoti „Full HD“ (50p) raiška ir daugybė kūrybinių nustatymų paverčia naująjį „TZ40“ idealiu pasirinkimu tiems, kurie ieško maksimalaus funkcionalumo.

Panasonic-LUMIX-TZ40

Be to, šiame fotoaparate integruotos „Wi-Fi“ ir NFC ryšio funkcijos siūlo plačias fotografavimo, dalijimosi nuotraukomis ir jų peržiūros galimybes. „LUMIX T40“ leidžia daryti ir peržiūrėti nuotraukas nuotoliniu būdu naudojantis telefonu ar planšetiniu kompiuteriu, iš karto jomis pasidalinti socialiniame tinkle, o užfiksuotą vaizdo medžiagą peržiūrėti dideliame televizoriaus ekrane.

Tiems, kam paminėtos „LUMIX TZ40“ sąsajos galimybės nėra aktualios, „Panasonic“ pristato fotoaparatą „LUMIX TZ35“, turintį 16,1 mln. taškų raiškos MOS vaizdo jutiklį ir aprūpintą tokiomis pačiomis fotografavimo funkcijomis.

TZ40_41_ZS30k_back

„Panasonic“ fotoaparatas „LUMIX FT5“ – itin patvarus nuotykių ieškotojo partneris

Naujasis „LUMIX FT5“ yra aukščiausio lygio itin dideliu patvarumu išsiskiriantis fotoaparatas, kuriuo galima pasitikėti bet kokiose situacijose – fiksuojant vaizdus po vandeniu ar darant fotografijas pakibus ant uolos krašto. Šis fotoaparatas nepraleidžia vandens iki 12 m gylio, yra atsparus numetimams iš 2 m aukščio, puikiai veikia žemos temperatūros sąlygose iki -10 laipsnių pagal Celsijų, atlaiko slėginį spaudimą iki 100 kg.

Lumia_FT5_TS5

Be šių netradicinių ypatybių, „LUMIX FT5“ išsiskiria 16,1 mln. taškų raiškos vaizdo jutikliu, „Full HD“ (1920×1080) formato vaizdo įrašymu, „Wi-Fi“ ir NFC ryšio galimybėmis. Tai reiškia, kad nutrūktgalviams fotografijos entuziastams nereikės leistis į jokius kompromisus dėl nuotraukų kokybės fiksuojant pageidaujamas akimirkas.

„Panasonic“ turi ką pasiūlyti ir nuosaikesniems nuotykių ieškotojams – tai stilingas ir patvarus fotoaparatas „LUMIX FT25“. Šis įrenginys nepraleidžia vandens iki 7 m gylio, atlaiko kritimą iš 1,5 m aukščio, yra atsparus šalčiui iki -10 laipsnių pagal Cecilijų.

„Panasonic“ fotoaparatas „LUMIX LZ30“ – maksimaliai priartinti toliai

Net ir itin tolimi vaizdai gali būti pasiekiami ranka su naujuoju „LUMIX LZ30“, kuris išsiskiria objektyvu, gebančiu vaizdą priartinti 35 kartus, bei įvairiais kūrybinio fotografavimo nustatymais. Šis fotoaparatas vaizdą fiksuoja 16,1 mln. taškų raiška, o jo itin plataus kampo 25 mm lęšiai užtikrina dvigubai didesnį apžvalgos kampą už standartinius 35 mm atitikmens lęšius.

Lumia_LZ30

„LUMIX LZ30“ suteikia galimybę rinktis iš įvairių kūrybinių nustatymų ir režimų, padedančių išplėsti saviraiškos ribas fotografijoje. Šio fotoaparato naudotojas gali kontroliuoti apertūros gylio ar užrakto greičio nustatymus ir taip išgauti specifinių efektų savo nuotraukose. O, pavyzdžiui, režimas „Panorama Shot Mode“ padeda lengvai gauti nepriekaištingas panoramines nuotraukas.

„Panasonic“ fotoaparatas „LUMIX XS1“ – kokybiška kasdienė fotografija

„LUMIX XS1“ yra pirmasis „Panasonic“ neįtikėtinai plono korpuso fotoaparatų serijos modelis. Šio fotoaparato korpuso storis siekia vos 14 mm, o 16,1 mln. vaizdo taškų jutiklis padeda išlaikyti visas kokybiškos fotografijos ypatybes. Taip fotoaparatas „LUMIX XS1“ gali tapti nepakeičiamu įrankiu šalia išmaniojo telefono siekiant užsiimti kokybiška kasdiene fotografija.

Lumia_XS1

Pradedantieji fotografai gali pasitelkti platų „LUMIX XS1“ kūrybiškų fotografijos nustatymų sąrašą, kuriame yra ir „Creative Control“ režimas, leidžiantis fotografuojant taikyti 13 skirtingų vaizdo filtrų. O tokie šių filtrų pasirinkimai kaip „Retro“, „Pop“ ir „Miniature“ padės kasdienėms nuotraukoms suteikti netikėtų akcentų.

Kartu su naujuoju „LUMIX XS1“ bendrovė pristatė ir dar du stilingus fotoaparatus – „LUMIX FS50“ ir „LUMIX F5“. Pirmasis fotoaparatas išsiskiria tokiomis pačiomis charakteristikomis kaip ir „LUMIX XS1“, nors turi kiek didesnį korpusą, o „LUMIX F5“ yra skirtas fotografijos pradedantiesiems.

„Panasonic“ fotoaparatas „LUMIX SZ9“ – parankus bet kokiomis aplinkybėmis

Naujasis kompaktiškasis fotoaparatas „LUMIX SZ9“ yra aprūpintas ypatybėmis, kurios pravers bet kokioje situacijoje – fotografuojant draugus ar šeimą, fiksuojant atostogų vaizdus ar vakarinį pasivaikščiojimą mieste. 16,1 mln. taškų raiškos MOS vaizdo jutiklis, „LEICA“ lęšiai su 10 kartų optiniu priartinimu, „Wi-Fi“ ryšys ir 14 kūrybinių efektų – visa tai telpa ploname „LUMIX SZ9“ korpuse.

Lumia_SZ9

Kitas „Panasonic“ pristatytas fotoaparatas „LUMIX SZ3“ turi tokį patį ploną korpusą, o trumpesnis papildomų funkcijų sąrašas tiks tiems, kurie ieško kokybiško fotoaparato už mažesnę pinigų sumą.

Norintys daugiau sužinoti apie Panasonic naujienas iš parodos CES 2013, gali pasinaudoti šia nuoroda – http://www.panasonic.com/promos/ces/2013/, kurios dėka galima stebėti tiesioginę transliaciją Internetu.

Apie „Panasonic“

„Panasonic Corporation“ yra pasaulinė elektronikos gaminių, skirtų vartotojams, verslui ir pramonei, kūrimo ir gamybos lyderė. Kompanijos, kurios pagrindinė būstinė yra Osakoje, Japonijoje, apyvarta finansiniais metais, pasibaigusiais 2011 metų gegužės 31 dieną, siekė 8,69 trilijonus jenų (79 mlrd. eurų). Kompanijos akcijos yra kontroliuojamos Tokijo, Osakos, Nagojos ir Niujorko akcijų biržose. Daugiau informacijos apie kompaniją ir „Panasonic“ prekės ženklą galima rasti interneto svetainėje, adresu http://panasonic.net/.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos