Šiandien turi pasirodyti Dead Space 3 demo versija


Tai štai kas iš mūsų virtuvės vogė pyragėlius su uogiene...

Tai štai kas iš mūsų virtuvės vogė pyragėlius su uogiene…

Dead Space 3, kompanijos Electronic Arts atstovų teigimu, tuoj tuoj gaus visuotinai prieinamą demo versiją, kurios reikėtų ieškoti žaidimų konsolėms skirtuose tinkluose Xbox Live ir PlayStation Network.

Deja, PC platformų savininkų kažkodėl nuspręsta nesupažindinti su žaidimu iki jo debiuto rinkoje (bent jau informacijos apie PC skirtą demo versiją nėra). Beje, kai kurie žaidėjai projektą išbandė dar sausio 15 d., tai buvo leista padaryti XBOX 360 savininkams, kurie užsiregistravo projekto puslapyje, o prieigos kodai buvo išsiuntinėti dar praėjusią savaitę. Žaidimo kūrimu užsiima Visceral Games.

Ką gi, žaidusių demo versiją atsiliepimai paprasti: nieko įspūdingo laukti nereikėtų. Ištrauka, kuri supažindins su Tau Valandis ledo planeta, su siaubo žanro žaidimu mažai ką turi bendro, žodžiu, kūrėjai demo versijoje mūsų negąsdins.

Ar visa tai tiesa, mes galėsime patikrinti jau vasario mėnesio pradžioje, kai žaidimas pateks į prekybą, o juo galės pasimėgauti PC, XBOX 360 ir PS3 savininkai. Š. Amerikoje žaidimas taps prieinamas vasario 5 d., Europoje – vasario 8 d. Pamatysime daug ateivių technologijų, sektantų, kosminių pabaisų nekromorfų ir kitokios bjaurasties. Beje, žaidimą bus galima žaisti ir trise vienu metu, taigi išsigąsti bus tikrai sunku.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos