Paskelbta tiksli Sniper Ghost Warrior 2 debiuto data


Naujajame Sniper Ghost Warrior 2 priešai kentės dar skaudžiau, tik reikės šiek tiek pasistengti

Naujajame Sniper Ghost Warrior 2 priešai kentės dar skaudžiau, tik reikės šiek tiek pasistengti

Kompanija City Interactive pagaliau apsisprendė, kada tiksliai ji galėtų atiduoti žaidėjų bendruomenės teismui pirmo asmens šaudyklę Sniper Ghost Warrior 2. Teigiama, kad tai įvyks 2013 m. kovo 12 d.

Priminsime, jog šis projektas dienos šviesą turėjo išvysti dar prieš metus, tačiau iš pradžių žaidimo debiutas buvo perkeltas į gegužės mėnesį, vėliau pareikšta, kad projektas debiutuos spalį, kol galiausiai buvo paminėtas šių metų sausis. Rudenį kūrėjai nusprendė, kad laikas dar kartą pakeisti debiuto datą į vasario mėnesį, taigi dabartinis „kovo 12 d.“, reikia tikėtis, bus galutinis ir neginčijamas.

Sniper: Ghost Warrior 2 mūsų laukia visas įvairiausių ginklų arsenalas, įskaitant šešis snaiperio šautuvų tipus, tris šturmui skirtus šautuvus, atsiras vietos ir sunkiesiems kulkosvaidžiams bei daug kam kitam, kas puikiai tinka priešų naikinimui. Kai tik herojus gerai nesugebės įvertinti aplinkos, t.y. susidursime su ribotu matomumu, galėsime griebtis naktinio matymo įrangos ir infraraudonųjų akinių. Viena iš naujovių, lyginant su pirmąja dalimi, taps įvairių transporto priemonių naudojimosi galimybė.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos