Prasidėjo žaidimo Path of Exile atviras Beta testavimas


Užkietėję action/RPG gerbėjai gali pasakyti, kad šis projektas labai jau panašus į žaidimą iš raidės "D"

Užkietėję action/RPG gerbėjai gali pasakyti, kad šis projektas labai jau panašus į žaidimą iš raidės „D“

Indie projektas Path of Exile pagaliau perėjo į atviro Beta testavimo fazę. Tai reiškia, kad norintys sudalyvauti šio žaidimo bandymuose gali laisvai registruotis oficialiame puslapyje.

Tiesa, iš pradžių problemų išvengti nepavyko. Norinčiųjų skaičius buvo toks didelis, jog žaidimų serveriai su apkrova nesusitvarkė. Daugeliui netgi nepavyko atsisiųsti kliento modulio. Kūrėjai iš N. Zelandijos studijos Grinding Gear Games prašo šiek tiek pakentėti ir žada per artimiausias keletą dienų atnaujinti aparatinę įrangą. Žaidimas prieinamas tik PC platformos savininkams. Pats projektas yra sąlyginai nemokamas, t.y. kūrėjai bandys užsidirbti iš žaidimo viduje esančio turinio, taip pat suteikiamų papildomų funkcijų ir bonusų.

Path of Exile gali atrodyti paprastu Diablo klonu, antra vertus, kūrėjai pabandė patobulinti viską, kas tik įmanoma: sukurtas didžiulis virtualus pasaulis, kuris beveik visas generuojamas atsitiktiniu būdu, kartu yra gigantiškas gebėjimų medis, eilė ginklų, šarvų, brangenybių ir artefaktų tipų. Vartotojai bus įmesti į tamsų pasaulį, kur išgyventi galima tik kaunantis. Žaidimo esmė nesiskiria nuo to, ką siūlo bet kuris action/RPG žanro projektas: gauname užduotis, naikiname priešus, kaupiame patirtį, tobuliname herojų. Ir viską tai kartojame tol, kol nenusibos.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos