Pinga nVidia flagmanas GeForce GTX 680. Laukiam naujienų?


EVGA-GeForce-GTX-680

Viskas kada nors baigiasi, ir tai lemta nutikti ne tik viskam, net ir esantiems Olimpe. Štai ir dabar, iš karto keletas šaltinių pranešė, jog kompanija iš Kalifornijos, gerai pažįstama nVidia, pradeda gerai išmoktą žaidimą – ima mažinti vaizdo plokščių kainas, tačiau pirmiausia pradeda nuo pačių galingiausių. Kaip žinia, nVidia asortimente sparčiausia vieno GPU kategorijoje yra modelis GeForce GTX 680, kuriam ir lemta dabar atsidurti pas tuos, kurie dar nesiryžo šio grafinio adapterio įsigyti dėl finansinių sumetimų.

Taigi dar nepraėjus metų nuo 28 nm GPU turinčios vaizdo plokštės debiuto, kompanija nVidia nusprendė atleisti kainų vadeles ir atpiginti savo flagmaną. Reikia spėti, kad rekomenduojama GeForce GTX 680 kaina, kalbant apie Europos rinką, dabar sudaro €399 (~ 1380 lt),  kadangi būtent už tiek galima sutikti šį sprendimą kai kuriose el. parduotuvėse. Už tiek šiuo metu siūlomas Palit GeForce GTX 680 modelis, nors per šventinius išpardavimus vaizdo plokštė kainavo apie €30 daugiau. Analogiška situacija pastebėta ir su EVGA bei Zotac išleistais GTX 680 variantais.

Dabar belieka šiek tiek palaukti, kol atpigs ir kitas aukščiausios serijos atstovas – GeForce GTX 670, kad kainos/produktyvumo santykis atsistotų į savo vietas. Kartu tokie kainų sumažinimai, kai nėra kažkokių veiksmų iš konkurentų pusės, leidžia spėti, kad po kelių mėnesių (paprastai taip nutinka pavasarį) pamatysime naujos kartos Kepler vaizdo plokščių anonsą.

2 komentarai (-ų)

  1. Saulius parašė:

    Nevisai tiksli naujiena. Karaliaus karuna turi 7970 ghz edition: http://tpucdn.com/reviews/AMD/Catalyst_12.11_Performance/images/perfrel.gif

    GTX 680 pirmavo kai AMD nebuvo isleidus driveriu 12.11.

    • Paulius parašė:

      Sauliau, dėl greičiausiojo titulo čia net nebuvo kvestionuojama, kalbama apie mažėjančias kainas 🙂


Kitos kategorijos naujienos