Sony: PlayStation 4 anonsas įvyks „greičiau anksčiau, nei vėliau“


Kompanijos Sony interaktyvių pramogų padalinio viceprezidentas Hiroshi Sakamoto, duodamas interviu Čilės leidiniui Emol, pranešė, jog naujos kartos žaidimų konsolės PlayStation 4 (PS4) premjera turėtų įvykti „greičiau anksčiau, nei vėliau“. Jo teigimu, kompanija šiuo metu aktyviai darbuojasi prie naujos konsolės bei ketina suspėti iki žaidimų parodos E3 2013, kuri vyks birželio mėnesį. Vis tik šaltinis mano, kad anonsas galimas netgi vasario mėnesį, renginyje Sony Destination PlayStation, o taip pat kovo mėnesį įvyksiantis renginys Game Developers Conference.

playstation_4_concept

Šių metų birželio mėnesį daugelis tikisi ir Microsoft žaidimų konsolės XBOX 720. Tikėtina, kad Sony pasistengs aplenkti savo pagrindinį konkurentą, o savo naujajam produktui skirti atskirą renginį bei gauti visą IT žiniasklaidos dėmesį.

Priminsime, kad 2012 m. lapkričio mėnesį kompanija Sony išleido studijoms skirtą antrąją žaidimų kūrimo įrankių komplekto versiją, tuo tarpu trečioji versija turėtų pasirodyti jau šių metų sausio mėnesį. Kalbant apie galimas PlayStation 4 technines specifikacijas, nemažai ekspertų mano, kad bus panaudotas modifikuotas hibridinis procesorius AMD APU A10, 8 GB arba 16 GB operatyvios atminties, 256 GB talpos duomenų kaupiklis, taip pat įdiegtos sąsajos Wi-Fi, Ethernet ir HDMI.

Analitikai prognozuoja, kad tiek Sony PlayStation 4, tiek ir jos konkurentas XBOX 720 kainuos apie $400. Palyginimui: PlayStation 3 debiuto metu kainavo apie $600, taigi kainos mažėjimą greičiausiai lems ne tik didėjanti konkurencija iš tradicinių varžovų, tačiau ir iš mobilių įrenginių, tokių kaip planšetiniai kompiuteriai bei išmanieji telefonai. Pastarųjų populiarumas iš tradicinių konsolių atima žaidimų kūrėjus, kurie labai daug savo jėgų dabar skiria Android ir iOS žaidimams.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos