Telefonai ir planšetės su nVidia Tegra 4 pasirodys II ketvirtyje


nVidia prezidentas Jen Hsun Huan parodoje CES 2013 pristato Tegra 4 (bgr.com nuotrauka)

nVidia prezidentas Jen Hsun Huan parodoje CES 2013 pristato Tegra 4 (bgr.com nuotrauka)

Kol kas vieninteliu viešai pristatytu produktu su nVidia procesoriumi Tegra 4 išlieka mobili žaidimų konsolė Project Shield, kuri prekyboje pasirodys II ketvirčio pradžioje, o ją pirmieji galės išbandyti JAV vartotojai.

Nors nVidia parodos CES 2013 metu publikai parodė ir planšetės su Tegra 4 prototipą, realių produktų pasirodymo data nebuvo įvardinta. Kompanijos vadovybė leido suprasti tik tiek, kad ateityje naujausi Tegra procesoriai pirmiausia debiutuos firminėje nVidia konsolėje, ir tik vėliau teks partneriams.

Žurnalistai parodoje CES 2013 iššniukštinėjo, kad pirmieji produktai su nVidia Tegra 4 bus plačiai pademonstruoti vasario mėnesio pabaigoje įvyksiančioje parodoje MWC 2013. Akivaizdu, kad atitinkamų planšetinių kompiuterių ir išmaniųjų telefonų modeliai prekyboje pasirodys II ketvirtyje, o galbūt ir dar vėliau, kadangi viskas priklausys nuo nVidia partnerių.

Kartu šaltinis įvardino ir Tegra 4 skaičiavimų branduolių (šių iš viso yra penki) taktinį dažnį – jis turi būti lygus 2.0 GHz, nors anksčiau buvo tekę girdėti apie 1.9 GHz. Tikėtina, kad serijiniuose produktuose šis parametras netgi šiek tiek padidės, juo labiau, kad konkurentai ruošia turi sprendimų su analogišku taktiniu dažniu.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos