Project Shield: mobili nVidia žaidimų konsolė


nVidia vadovas Jen Hsun Huang pristato mobilią žaidimų konsolę Project Shield su Tegra 4

nVidia vadovas Jen Hsun Huang pristato mobilią žaidimų konsolę Project Shield su Tegra 4

Vakar kompanijos nVidia vadovas Jen Hsun Huang pusantros valandos prikaustė publikos dėmesį parodos CES 2013 išvakarėse. Ir nors kai kurie šaltiniai buvo įsitikinę, jog renginyje bus atskleista daugiau informacijos apie Project Denver, tačiau prezentacijos metu nVidia „išrideno“ į sceną visiškai kitokį produktą, kurio kodiniame pavadinime, beje, taip pat buvo žodis „Project“.

Painiodamasis kodiniuose pavadinimuose ir nervingai išgėrinėdamas vandenį, nVidia galva pristatė naujausią kompanijos kūrinį – Project Shield – mobilią žaidimų konsolę su atverčiamu 5“ įstrižainės sensoriniu ekranu, o visą šį stebuklą valdo nes kas kitas, o operacinės sistema Android. Konsolės širdimi, aišku, tapo naujausias procesorius Tegra 4. Tikimasi, jog šis produktas rinkoje pasirodys šių metų II ketvirtyje, o pati nVidia šiam produktui jau pašventė nedidelį internetinį puslapį.

Be procesoriaus Tegra 4, kuris gavo penkis branduolius pagal formulę „4-PLUS-1“, ši konsolė gavo HD 720p (1280 x 720) raiškos ekraną (294 ppi). Į konsolės korpusą integruoti garsiakalbiai ir žaidimų kontroleris, kuris nė kiek nenusileidžia tiems, kurie naudojami su XBOX ar Playstation. Palaikoma bevielio ryšio sąsaja Wi-Fi 802.11n (2×2 MIMO), yra microSD atminties kortelių lizdas. Baterijos talpos turėtų užtekti iki 38 valandų. Taip pat numatytos USB, HDMI sąsajos, lizdas ausinėms arba akustinei sistemai. Visa tai veikia su Android 4.1 Jelly Bean.

nVidia-Project_Shield

Įdomiausia yra tai, jog Project Shield leidžia mėgautis ne tik žaidimais iš TegraZone ir Google Play, tačiau ir mėgautis žaidimais iš PC, kurie bus transliuojami į konsolę per Wi-Fi. Kad būtų galima pasinaudoti šia galimybe, stacionarus arba nešiojamas kompiuteris privalo turėtų galingesnę nei GeForce GTX 650 arba GeForce GTX 660M vaizdo plokštę, Intel Core i5 arba galingesnį procesorių, ne mažiau kaip 4 GB operatyvios atminties, taip pat naudoti Windows 7 arba naujesnę OS versiją, o svarbiausia – naudoti bevielio ryšio adapterį su Wi-Fi 802.11 a/g/n palaikymu (rekomenduojama 802.11n / MIMO). Ateityje konsolė gali gauti LTE modemą. Debiutinės nVidia konsolės variantas pasirodys kitame ketvirtyje, tačiau informacijos apie jos kainą, deja, nėra.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos