PvP režimas Diablo III pasirodys 2013 m. pradžioje


Daugelis Diablo serijos gerbėjų tikėjosi, kad PvP režimas naujajame Diablo III bus nuo pat pradžių, tačiau vėliau paaiškėjo, kad kūrėjų ketinimai kiek skiriasi nuo žaidėjų lūkesčių. Pasirodo, visą tą laiką Blizzard plušo prie šio režimo, tačiau niekaip negalėjo padaryti jo patraukliu ir įdomiu.

diablo-iii-pvp

Vis tik neseniai projekto Diablo III vadovas Jay Wilson oficialiame žaidimo tinklaraštyje pranešė, jog PvP režimas vis tik pasirodys, kai tik debiutuos atnaujinimas 1.07, o tai įvyks šių metų pradžioje. Deja, apie tikslesnę datą kūrėjai atsisakė kalbėti. Teigiama, kad naujasis režimas primins dvikovas tarp žaidėjų, kokias mes galime matyti World of WarCraft.

Deja, neapsiėjo ir be blogų naujienų. Visi seni komandinės kovos pasiekimai taps istorijos dalimi, o viskas bus pradėta nuo tuščio lapo. Priežastis, kūrėjų teigimu, paprasta – nebuvo galima pasiekti norimos kokybės: „Tiesiog kovoti vienas prieš vieną be jokių tikslų nusibosta gana greitai. Mes duodavome išbandyti komandinį Deatmatch režimą Diablo III daugeliui žmonių, tačiau nepaisant to, kad kai kuriems tai pasirodė įdomu, daugelis testuotojų nepanorėjo praleisti daugiau nei keleto savo gyvenimo valandų“.

Taip pat Jay Wilson pareiškė, jog jo komanda neketina nusileisti ir nori savo darbą prie PvP režimo užbaigti. Tiesa, kada režimas pasieks norimą formą, kuri tenkintų tiek Blizzard, tiek ir žaidėjus, belieka tik spėlioti. Norisi tikėtis, kad viskas vyks pagal planą, o laukimas neprailgs.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos