Studija Dotnod publikavo Remember Me vaizdo klipą


Kompanija Dontnod Entertainment publikavo naują kovinio trilerio Remember Me vaizdo klipą, kuris supažindina žaidėjus su pagrindine heroje ir veiksmo vieta, o tai pat demonstruoja keletą epizodų iš žaidybinio proceso.

Žaidėjai persikūnys į pagrindinę heroję Nilin, kuri užsiima labai rizikingu darbu – medžioja itin vertingą informaciją, kuri paslėpta ne kur kitur, o žmonių mintyse. Iš pirmo žvilgsnio trapi mergina gali gana lengvai įveikti net ir apsiginklavusį priešą, pasiųsdama jį nokautą. Nilin netgi sugeba galinėtis su priešais, kurie yra kelis kartus stambesni už ją pačią.

Žaidimo siužetas ir stilius labai primena projektų Mirror’s Edge ir Deus Ex: Human Revolution mišinį. Daug panašumų su pirmu žaidimu matyti iš didžiulių dangoraižių, kuriais žaidimo herojė Nilin turės karstytis tarsi beždžionės po medžius. Žaidimo veiksmas vyks futuristiniame 2084 metų Paryžiuje. Priminsime, kad žaidimo Remember Me debiutas turėtų įvykti 2013 m. gegužės mėnesį, projektą gaus visos trys pagrindinės platformos – XBOX 360, PlayStation 3 ir PC.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos