Samsung persigalvojo: JAV rinkoje Windows RT planšečių nepardavinės


Samsung ATIV išmanusis telefonas su WP8 gyvens, ATIV Tab planšetinis kompiuteris su Windows RT - galbūt...

Samsung ATIV išmanusis telefonas su WP8 gyvens, ATIV Tab planšetinis kompiuteris su Windows RT – galbūt…

Portalo CNet duomenimis, kompanija Samsung atsisakė planų JAV rinkoje pardavinėti savo planšetinį kompiuterį ATIV Tab. Kompanijos viceprezidentas Mike Abary žurnalistams pranešė, jog pagrindine tokio sprendimo priežastimi tapo būtinybė investuoti labai didelius pinigus į produktą, kurio pozicijos rinkoje yra labai nestabilios. Atliktas tyrimas parodė, kad Samsung tektų paaukoti labai daug jėgų tam, kad vartotojai būtų supažindinti su ARM aparatinę platformą turinčių Windows RT planšetinių kompiuterių ypatybėmis.

Įvertinę finansavimo apimtis, būtinas švietėjiško darbo tarp vartotojų atlikimui, siekiant informuoti apie Windows 8 ir Windows RT skirtumus, taip pat atsižvelgiant į gana kuklias mūsų mažmeninės prekybos partnerių prognozes, mes nusprendėme, kad bus geriau šiek tiek palaukti“, – pasirinktos taktikos pasirinkimo priežastis aiškino Mike Abary.

Be to, Samsung atstovas prisipažino, jog nėra galimybės nustatyti prieinamą planšetinio kompiuterio kainą, kuri leistų lengviau konkuruoti su panašiais kitų gamintojų produktais. Samsung viceprezidentas nesiėmė dėl to kaltinti Microsoft, pažymėdamas, jog nedidelė nauda susijusi su tuo, kokiu būdu sukurtas produktas ir kokias išlaidas tenka patirti jo gamybos metu.

Reikėtų pažymėti, kad pastarasis sprendimas visiškai nereiškia, kad Samsung atsisako planšetinių kompiuterių su Windows RT, kadangi planšetės ATIV Tab internetinis puslapis vis dar informuoja lankytojus, kad kompanija Samsung „rekomenduoja Windows RT“.

Vienas komentaras

  1. rokas parašė:

    tai ir gerai, nieko jie nesuprastu!


Kitos kategorijos naujienos