Samsung pasiūlys 7“ planšetinį kompiuterį už $149


samsung-galaxy-tab-7-7

Kalbėdama apie ketvirčio pasiekimus ir ateities planus, kompanija Samsung ypač pabrėžė tai, jog auga nebrangių išmaniųjų telefonų bei planšetinių kompiuterių paklausa, ypatingai daug gyventojų turinčiose besivystančiose šalyse. Regionuose su išsivysčiusia ekonomika mobilių įrenginių plėtra galima tik populiarėjant 4G LTE mobiliojo ryšio tinklams.

Šaltiniai iš Taivano praneša, jog dar šiame pusmetyje Samsung turi pristatyti 7“ įstrižainės ekraną turintį planšetinį kompiuterį, kuris atsidurs $149-199 kainos diapazone. Kampanijos ASUS ir Acer neseniai anonsavo savo nebrangias planšetes, o korėjiečių gigantas tiesiog nenori atsilikti nuo konkurentų. Atsiras naujų Samsung produktų ir 10.1“ ekraną turinčių planšetinių kompiuterių segmente.

Nepaisant analitikų prognozių, kurie perspektyviausia planšečių rinka laiko tik 7“ ir 10“ ekraną turinčius sprendimus, Samsung ruošia įrenginį su 8“ įstrižainės ekranu, kuris kainuos nuo $249 iki $299. Samsung naujoko galimas varžovas jau apspręstas – iPad mini su 7,9“ ekranu, kuris kainuoja ne mažiau kaip $329.

Įvairiais vertinimais, 2012 metais kompanija Samsung pardavė apie 15 mln. planšetinių kompiuterių, tačiau šiemet pretenduoja į 40 mln. parduotų planšečių. Be kainų mažinimo pasiekti tokio rodiklio būtų problematiška. Teigiama, jog biudžetinius mobilius įrenginius Samsung pristatys iki šių metų vidurio.

Vienas komentaras

  1. ruta parašė:

    tikrai pasigriebs dar daugiau rinkos, saunuoliai


Kitos kategorijos naujienos