Samsung išleis planšetėms skirtą optinių diskų įrenginį


Kompanija Samsung anonsavo išorinį optinių diskų įrenginį SE-218CB, kuris įdomus kai kuriomis savo ypatybėmis. Iš jų galima paminėti: kompaktiškas dydis, nereikia elektros rozetės, o tarp palaikomų įrenginių galima rasti tuos, kurie kaip operacinę sistemą naudoja Android.

Išorinis optinių diskų įrenginys Samsung SE-218CB

Išorinis optinių diskų įrenginys Samsung SE-218CB

Optinių diskų įrenginio matmenys sudaro 143 х 48 x 14 mm; maitinimas gaunamas per USB sąsają. Gamintojas pažymi, jog technologijos Smart Power dėka įrenginys suvartoja labai nedaug energijos. Dabar galima pereiti prie įdomiausios dalies – palaikomų įrengių. Taigi tarp visiems jau įprastų ultrabookų, su Windows ir Mac OS X suderinamų kompiuterių palaikomas ir dar kai kas. Pradėkime nuo to, kad SE-218CB technologijos AV Connectivity dėka atpažįstamas kaip USB atmintinė, taigi būtent atmintinę matys ir Android planšetiniai kompiuteriai, kurie galės nuo šiol bendrauti ir su CD bei DVD diskais. Reikia atkreipti dėmesį, kad duomenų įrašyti į tokią „USB atmintinę“ nepavyks, tik nuskaityti. Apie kainą, deja, nepranešama.

Taigi dabar pagrindinis klausimas: kam viso to reikia planšetinių kompiuterių vartotojams (jei šie ir taip sėkmingai nepažįsta, kas tas optinių diskų įrenginys)?

Vienas komentaras

  1. bitas parašė:

    Ooo, super. Dingsta iš laptopų skaitytuvai, dėl to nepirkau airbooko apple, o čia bus alternatyva,


Kitos kategorijos naujienos