Sensorinė sąsaja atveria Android kelią į tradicinių PC segmentą


Jei tikėti šaltiniais iš Azijos, kompanija Lenovo ėmė aktyviai domėtis planšetinių ir nešiojamų kompiuterių hibridais, kuriuos būtų įdiegta operacinė sistema Google Android. Iki šiol pastaroji programinė platforma rezidavo tik išmaniuosiuose telefonuose ir planšetėse, tuo tarpu nešiojamų kompiuterių segmente dominavo Microsoft sprendimai.

ViewSonic VSD220 - vienas iš pirmųjų stacionarių kompiuterių su OS Android

ViewSonic VSD220 – vienas iš pirmųjų stacionarių kompiuterių su OS Android

Kolegos iš puslapio PCWorld mano, kad sensorinės sąsajos paplitimas leis išpopuliarėti stacionariems ir nešiojamiems kompiuteriams, kurie naudoja operacinę sistemą Android, dominuojančią mobilioje rinkoje. Pastaroji jau seniai išnaudoja sensorinę sąsają, tuo tarpu tinkamos aparatinės įrangos buvimas palengvintų Android migraciją į naują rinkos segmentą.

Stacionarių kompiuterių gamintojus Android gali patraukti patrauklesnė licencijavimo politika, lyginant su Windows. Tikėtina, kad ta pati kinų kompanija Lenovo, pasitelkdama Android, pabandys sumažinti savo stacionarių kompiuterinių sistemų kainą, kadangi pastarasis kinų gamintojas ketina įsitvirtinti didžiausių pasaulyje OEM kompiuterių gamintojų reitingo pirmoje vietoje ir tai padaryti ilgam. Eilė vartotojų, kurie nėra prisirišę prie konkrečių aplikacijų Windows sistemose, taip pat turėtų rinktis Android, su kuriuo galėtų atlikti eilę bazinių funkcijų – naršymas Internete, socialiniai tinklai, vaizdinės medžiagos peržiūra, muzikos klausymasis ir t.t.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos