Žaidimas SimCity adaptuojamas daltonikams


Žmonės su regos problemomis retai kada yra ta vartotojų kategorija, kuria rūpinasi žaidimų kūrėjai. Vis tik pasitaiko ir išimčių iš taisyklės. Neseniai kūrėjai iš studijos Maxis pranešė, jog naujasis miestų simuliatorius SimCity bus daug patogesnis daltonikams: žaidimo meniu bus pasiūlyti trys spalvų filtrai.

simcity_with_color_filters

Žaidimo meno vadovas Ocean Quigley paruošė filtrų vaizdinę demonstraciją ir parodė žurnalistams iš puslapio Destructoid. Specialistas teigė: „Šiame žaidime visa informacija atsispindi aplinkiniame pasaulyje, kuri ir yra vartotojo sąsaja. Jei žaidėjas turi problemų su spalvų skyrimu, tai labai apsunkina žaidimo procesą, jis tampa nemalonus“. Kad filtrai funkcionuotų teisingai, Ocean Quigley dirbo kartu su vienu iš studijos darbuotojų, kuris yra daltonikas.

Toks sprendimas tikrai turėtų padidinti SimCity populiarumą, kadangi specialiame režime GlassBox aplinkoje atsispindi rodikliai, kurie demonstruoja virtualaus miesto gyventojų pasitenkinimo lygį. Atskirti šioje spalvų maišalynėje žmogui, negalinčiam atskirti spalvų, be specialių filtrų būtų neįmanoma.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos