Sony PlayStation 4 gali būti pristatyta vasario pabaigoje


sony-ps4-160

Žaidimų konsolės daro didžiulę įtaką visai kompiuterinių pramogų industrijai, o tai provokuoja kai kuriuos asmeninių kompiuterių fanatus neigiamai kalbėti apie šią tendenciją, kadangi PC platformai skirti žaidimai tampa savotišku antraeiliu produktu, lyginant su žaidimų konsolėms skirtomis versijomis (ypač tai matosi iš versijų debiuto datų, kai PC vartotojai naują projektą dažniausiai gauna paskutiniai).

Kolegos iš puslapio X-bit labs praneša, jog kompanija Sony šių metų vasario 25 – 28 dienomis surengs konferenciją Destination PlayStation. Nors oficialiai apie tai nekalbama, tačiau šaltinis prognozuoja, jog renginyje gali būti pristatyta naujos kartos Sony žaidimų konsolė PlayStation 4 (PS4), kuri anksčiau buvo minima kodiniu pavadinimu Orbis. Net jeigu anonsas ir neįvyktų, konsolė gali būti pademonstruota partneriams už uždarų durų.

Tikimasi, kad naujoje Sony žaidimų konsolėje esanti grafikos posistemė bus sukurta kompanijos AMD. Jos produktyvumo lygio pilnai užteks tam, kad būtų galima išvesti vaizdą Ultra HD raiška arba 3D stereoskopinį vaizdą su Full HD 1080p raiška. Bet kokiu atveju, tai yra tik prielaidos, tad daugiau informacijos turėtume sužinoti tik per patį Sony renginį arba jo išvakarėse.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos