Naujas „Sony“ muzikos grotuvas – sukurtas judėti kartu su jumis


DėmesioTai yra kompanijos pranešimas spaudai, už kurį atsako pati kompanija. www.faceit.lt neatsako už tokio pranešimo turinį bei jo jame esančios informacijos tikslumą.

——

Naujas „Sony“ dėvimas muzikos grotuvas yra pasirengęs atlaikyti ne ką mažesnį krūvį negu jūs. Patogus, patikimas ir vandeniui iki 2 metrų gylio atsparus grotuvas „Walkman NWZ-W273“ leis mėgautis muzika užsiimant įvairia sportine veikla – plaukiojant baseine, liejant prakaitą sporto salėje ar sukant ratus stadione.

W_PR01_3col-A_thumbnail_-1200 (4)

Šio „Sony“ dėvimo grotuvo nereikia sekti prie drabužių, jis neturi laidų, tad sportuojant jis nevaržys judesių. Viskas telpa į stilingas, ergonomiško dizaino ausines, patikimai priglundančias prie ausų. O galimybė pasirinkti tinkamo dydžio ausų kištukus užtikrina maksimalų komforto jausmą. Nieko baisaus, jei po intensyvios treniruotės eidami į dušą pamiršite, kad dėvite šį grotuvą – galite drąsiai praustis toliau klausydamiesi muzikos.

Be to, „Walkman NWZ-W273“ išsiskiria ištverme – pakanka vos 3 min., kad šį grotuvą būtų galima įkrauti valandos trukmės muzikos klausymuisi. Su visiškai įkrauta baterija jis muzikos leis klausytis iki 8 val. laiko. 4GB dydžio grotuvo atmintinėje visada tilps mėgiamiausios dainos, o jų sąrašą akimirksniu bus galima atnaujinti per grotuvo palaikomą programą „iTunes“.

Šis dėvimas ir vandeniui atsparus „Sony“ muzikos grotuvas „Walkman NWZ-W273“ Europos rinkoje pasirodys 2013 m. vasario mėnesį.

Nuotraukos –>

„Sony Walkman NWZ-W273“ orientacinė kaina170 LTL (49 eurai)

Techninės savybės

NWZ-W273
Capacity 4GB
Available Colours Black, White Blue
Audio file formats MP3; WMA (Non-DRM) ; AAC-LC (Non-DRM); Linear PCM
Music play modes Repeat song, Shuffle songs, ZAPPIN™ song search, Folder skip
Quick charge 3 min charge for 60 min playback
Full charge 1.5 hour charge for 8 hours playback
Battery life 8 hours audio playback 1
Weight (approx.) 29g
Supplied accessories 1 adjustable headband; Small, Medium & Large earbuds; USB cradle; Quick start guide

 

Apie „Sony“

„Sony“ yra viena pirmaujančių vartotojų prekės ženklų pasaulyje ir, siūlydama mėgautis integruota pramogine patirtimi per savo elektronikos prietaisus, mobiliojo ryšio įrenginius, muzikos ir vaizdo turinį, žaidimus bei „Sony Entertainment Network“, bendrovė užima išskirtinę poziciją rinkoje. „Sony“ yra vertinama dėl tiek paprastiems vartotojams, tiek profesionalams skirtų audio ir video produktų, tokių, kaip „BRAVIA“ didelės raiškos HD televizoriai, „Cyber-shot“ skaitmeniniai fotoaparatai, „Handycam“ filmavimo kameros, „α“ (alfa) skaitmeniniai SLR fotoaparatai, „Xperia Tablet“ planšetiniai kompiuteriai ir „Walkman“ MP3 grotuvai, taip pat „VAIO“ asmeniniai kompiuteriai ir trimačio vaizdo didelės raiškos profesionali TV transliacijų įranga.

Daugiau informacijos apie „Sony Europe“ galima rasti čia: www.sony-europe.com ir www.sony.lt. Daugiau informacijos apie „Sony Corporation“ pateikiama čia: www.sony.net.

„Sony“, „WALKMAN“, „VAIO“, „Cyber-shot“, „Handycam“, „α“, „BRAVIA“ ir „Xperia“ yra registruoti prekės ženklai arba prekės ženklai, priklausantys „Sony Corporation“. Visi kiti prekės ženklai ar registruoti prekės ženklai priklauso jų teisėtiems savininkams.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos