Sony Xperia Tablet Z: ploniausia 10.1“ ekraną turinti planšetė


Kompanija Sony pranešė, kad prieinamas naujas planšetinis kompiuteris Xperia Tablet Z, kuris primena apie gamintojo norą daryti „pačius pačiausius“ produktus. Bent jau šiuo atveju Sony turi priežastį tai tvirtinti, nes jai pavyko sukurti ploniausią ir lengviausią planšetinį kompiuterį su 10.1“ įstrižainės ekranu.

xperia_tablet_z

Įrenginio ekrano raiška sudaro Full HD (1920 x 1080), palaikoma technologija Mobile Bravia Engine 2, nugarinėje dalyje yra 8,1 MP raiškos kamera su Exmor R sensoriumi, kuris leidžia daryti kokybiškas nuotraukas net ir prasto apšvietimo sąlygomis. Planšetė gavo keturių branduolių Qualcomm Snapdragon S4 Pro (APQ8064) 1,5 GHz procesorių su Adreno 320 grafika, 2 GB operatyvios atminties, 32 GB duomenų kaupiklį. Ypatingo pasididžiavimu japonai laiko akustinę sistemą S-Force su erdvinio garso efektu. Taip pat bus galima išsirinkti juodą arba baltą korpusą turintį planšetinio kompiuterio variantą.

Planšetė palaiko NFC technologiją, taip pat deklaruojama, kad bus galima naudotis 4G LTE ryšiu. Įdiegtos baterijos talpa siekia 6000 mAh. Visas šis grožis telpa vos į 6,9 mm storio korpusą, tuo tarpu planšetinio kompiuterio svoris siekia vos 495 gramus. Beje, Sony Xperia Tablet Z apsaugotas nuo drėgmės ir dulkių, taigi galima sakyti, kad toks funkcionalumas jau tampa norma Sony mobiliuose įrenginiuose – flagmanuose. Planšetinis kompiuteris dirba su operacine sistema Android 4.1 Jelly Bean. Japonijoje naujokas pasirodys šį pavasarį, tuo tarpu apie kainą šiuo metu dar nekalbama.

sony_xperia_tablet_z

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos