Paviešintos telefonų Sony Xperia Z ir Xperia ZL nuotraukos


Informacija apie vieno iš Sony flagmanų – išmaniojo telefono Xperia Odin (tapsiančiu Xperia XL) – specifikacijos ir nuotraukos buvo paviešintos kiek anksčiau. Priminsime, kad jis gaus Android 4.1 Jelly Bean, 4 branduolių 1,5 GHz Snapdragon S4 Pro procesorių, 2 GB operatyvios atminties, 5“ įstrižainės Full HD ekraną, 13 MP raiškos kamerą nugarinėje dalyje su Exmor RS sensoriumi. Viena iš šio modelio ypatybių – tai priekinė kamera, kuri bus ne viršutinėje, tačiau apatinėje telefono dalyje.

sony-xperia-z-and-zl

Sony Xperia Z (kairėje) ir jos kompaktiškesnė modifikacija Xperia ZL

Dabar gi pasirodė ir kito išmaniojo telefono Sony Yuga charakteristikos, o kartu ir nuotrauka, kurioje galima matyti dar vieną japonų flagmanų serijos atstovą Xperia Z, kuris turės kompaktiškesnę versiją Xperia ZL, kuri, neoficialiais duomenimis, bus kompaktiškesnė.

Teigiama, kad šis išmanusis telefonas taip pat gaus 5“ įstrižainės Full HD (1920 x 1080) raiškos ekraną,  keturių branduolių 1,5 GHz Snapdragon S4 Pro procesorių, 2 GB operatyvios atminties, tuo tarpu pagrindinė kamera bus kiek mažesnės raiškos – 12 megapikselių. Operacinės sistemos vaidmenį atliks Android 4.1 Jelly Bean. Tikėtina, kad abu modelius japonų kompanija pristatys sausio 7 d., parodos CES 2013 išvakarėse, kartu neatmestina galimybė, kad Sony šiuo modelius atsiveš ir į vasario mėnesį vyksiančią MWC 2013 (Barselona, Ispanija).

Oficialiai apie Sony Xperia Z kainą nepranešama, kad neoficialūs šaltiniai iš Vietnamo teigia, jog šioje šalyje šis išmanusis telefonas kainuos apie $655 (~ 1735 lt).

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos