BioWare žaidime Star Wars: The Old Republic atsiras „gėjų planeta“


Studija BioWare, kuri yra „ypatingai tolerantiškos“ kompanijos Electronic Arts padalinys, ruošia eilinį didelį atnaujinimą „Rise of the Hutt Cartel“, kuris bus skirtas MMORPG  žaidimui Star Wars: The Old Republic (pastarasis, kaip žinia, išgyvena ne pačius geriausius laikus). Persiorientavimas į „Free-2-Play“ formatą šiek tiek stabilizavo situaciją ir netgi atvedė daugiau žaidėjų, kurie prenumeruoja SWOR reguliariai, tačiau projekto ateitis vis tiek gana miglota.

swtor-screen

Taigi apie naują papildymą. Rise of the Hutt Cartel leis pamatyti naujus lygius, galimybes, arenas ir galvosūkius, o taip pat naują didelę planetą Makeb, kurioje, beje, ir vyks pagrindinis siužetinis veiksmas. Tačiau ne visos šios naujovės sukėlė audringą diskusiją, kuri dabar verda BioWare forume (ir ne tik jame) – studija „smulkiu šriftu“ pranešė apie tai, kad su nauju papildymu žaidime atsiras galimybė kurti „vienalyčius santykius“, tuo tarpu jie bus įmanomi tik planetoje Makeb, kurią daugelis žaidėjų iš karto pakrikštijo „gėjų planeta“.

Toks BioWare sprendimas, matyt, neįkvėps homofobų, kurių procentas aukštas ne tik mūsų visuomenėje, tačiau ir žymiai „tolerantiškesnėse šalyse“, o įvairūs forumai, susiję su minėtu MMORPG žaidimu, jau skanduoja apie galima boikotą ir mirgėte mirga kitais lozungais. Tiksli papildymo Rise of the Hutt Cartel dar nėra žinoma, tačiau kūrėjai žada jį išleisti dar šių metų pavasarį. Tuomet ir turėtume pamatyti, ar naujovės turės įtakos esamiems ir būsimiems projekto gerbėjams.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos