Studija Vigil Games uždaryta, darbuotojai atleisti


Tu taip pat atleistas...

Tu taip pat atleistas!

Dar vakar buvo pranešta, jog studija Vigil Games nesulaukė pirkėjų THQ aktyvų išpardavimo aukcione. Šiandien gi informuoti šaltiniai pranešė, studijos pirkėjų paieška baigėsi niekuo net ir neprasidėjusi: kompanija jau likviduota.

Nors THQ vykdomasis direktorius Brian Farrell asmeniškai pažadėjo surasti studijai naujų pirkėjų, tačiau vos po kelių valandų nuspręsta nesikankinti ir studiją uždaryti visiems laikams. Darbuotojai gavo raštiškas padėkas už puikų darbą, o taip pat palinkėta kuo greičiau susirasti kitą, tačiau tokį pat įdomų darbą.

„Nežinau, ar galite suprasti, ką mes jautėme, kai pamatėme nupirktų studijų ir prekinių ženklų sąrašą, o savęs ten neaptikome“, – pareiškė vyriausiasis dizaineris Ben Cureton. „Kodėl? Mes dirbome nesėkmingai? Mes dar ne tokie geri ir nieko nekainuojame?“ Iš esmės, Vigil Games jau nebėra, tačiau dalis komandos jau galvoja apie savarankišką darbą. Ben Cureton pasitraukti iš industrijos, kuriai atidavė 20 savo gyvenimo metų, neketina.

Žinoma, kad visi dabartiniai Vigil žaidimai, prie kurių darbuotasi, užšaldomi. Teigiama, kad buvo darbuojamasi prie projekto Crawler, tačiau kas slėpėsi po šiuo pavadinimu, niekas dorai negali papasakoti. Pati studija savo vardą pelnė žaidimų Darksiders ir Darksiders II dėka.

Ir dar. Anoniminis šaltinis puslapiui IGN pranešė apie būsimą kovų projektą WWE. Šia licencija iš pradžių niekas nesusidomėjo, tačiau vėliau, kolegų duomenimis, ja susidomėjo ir įsigijo kompanija Take Two.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos