Microsoft pradės prekiauti Surface Pro artimiausiu metu


Iki šiol apie Microsoft planšetinio kompiuterio Surface Pro su operacine sistema Windows 8 Pro ir procesoriumi Intel Core i5 debiuto datą žinojome tik iš neoficialių šaltinių, o taip pat iš kompanijos pažadų pradėti šių įrenginių pardavimus per 90 dienų po Surface RT anonso.

Steven-Sinofsky-Surface

Reikia pažymėti, kad pažadėtas trijų mėnesių laikotarpis baigiasi po savaitės, ir Microsoft atstovai per oficialią kompanijos Twitter paskyrą jau kaitina publikos susidomėjimą trumpomis frazėmis apie tai, kad planšetiniai kompiuteriai Surface Pro jau tiekiami į parduotuves, o prekyboje jie pasirodys per artimiausias savaites. Pateiktoje frazėje neramina žodis „savaitės“, o ne „dienos“, tačiau reikia tikėtis, kad dvi savaitės – jos taip pat „artimiausios“, ir planšetinis kompiuteris debiutuos prekyboje dar iki sausio mėnesio pabaigos.

Nors Surface Pro kainuos smarkiai daugiau už savo pirmtaką Surface RT, pažįstama vartotojui ekosistema su programine platforma Windows 8 Pro turėtų leisti antrajai Surface versijai užkariauti daugiau vartotojų simpatijų. Kai kuriais duomenimis, IV ketvirtyje Microsoft pardavė ne daugiau kaip 1 mln. planšečių su operacine sistema Windows RT. Kompanijos Apple gaminiai tokią ribą gali pasiekti vos per vieną parą, todėl kalbėti apie šios Microsoft platformos populiarumą planšetinių kompiuterių segmente kol kas netenka.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos