Microsoft Surface su Windows 8 Pro pasirodys sausio pabaigoje


SurfaceRT-red-cover-touch

Planšetinių kompiuterių Microsoft Surface su operacine sistema Windows 8 Pro specifikacijos ir kainos mums jau žinomos. Kas nežino, priminsime, kad aparatinės įrangos pagrindą sudarys 10,6“ įstrižainės Full HD (1920 x1080) ekranas su 10 taškų Multi-Touch technologija, Intel Core i5 procesorius su Ivy Bridge architektūra ir Intel HD 4000 grafika, 4 GB operatyvios atminties, Wi-Fi, Bluetooth 4.0, USB 3.0, iki 128 GB talpos duomenų kaupiklis, svoris neviršys 900 gramų, o korpuso maksimalus storis – 13,4 mm.

Kaina prasidės nuo $899 (~ 2380 lt) už 32 GB versiją, taigi maždaug tiek, kiek kainuoja pigiausi ultrabookai, tačiau iki šiol labai miglotai buvo kalbama apie pasirodymo rinkoje datą. Tiesa, iš kartu keli šaltiniai šią savaitę prakalbo šia tema. Iš pradžių puslapis CNet panaršė firminėse Microsoft parduotuvėse, o vienas iš prekybos taškų įvardino tikslią planšetinio kompiuterio pasirodymo datą – sausio 26 d.

Savo ruožtu, puslapis Softpedia nurodė jau anoniminius šaltinius ir pranešė, kad Surface Pro modeliai bus pristatyti šių metų sausio 29 d., tuo tarpu vartotojams taps prieinama kitą dieną po premjeros. Iš tikrųjų, reikia pripažinti, kad datų skirtumas yra neesminis ir nieko nekeičia, ypač tiems vartotojams, kurie gyvena ne Jungtinėse Valstijose, kur pirmiausia ir prasidės prekyba ilgai lauktu Microsoft planšetiniu kompiuteriu. Antra vertus, kaip jam seksis (ypač žinant, jis kainuos daugiau nei dideliu populiarumu nepasižymintis Surface RT), pamatysime tik po kelių mėnesių.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos