Surface Windows 8 Pro prekyboje pasirodys vasario 9 d.


Iki šiol mes turėjome priežasčių tvirtinti, jog planšetinis kompiuteris Microsoft Surface su operacine sistema Windows 8 Pro prekyboje pasirodys šių metų sausio mėnesio gale. Vis tik oficialus Microsoft tinklaraštis vakar pateikė kiek kitokią informaciją, dėl kurios tikrumo tikrai nekyla jokių abejonių.

Microsoft_Surface_01

Pirmiausia, planšetinis kompiuteris oficialiai vadinamas Surface Windows 8 Pro. Firminėse JAV ir Kanadoje esančiose parduotuvėse jis pasirodys vasario 9 d., už versiją su 64 GB duomenų kaupikliu bus prašoma $899 (~ 2340 lt be mokesčių). Komplekte bus specialus rašiklis, tuo tarpu apie klaviatūros – ekrano dangtelio buvimą nieko nekalbama. Microsoft taip pat delikačiai nutyli ir apie šio planšetinio kompiuterio su Intel Core i5 baterijos darbo laiką – pasakyta tik tiek, jog „jis dirbs valandomis“ be įkrovimo.

Taip pat prieš dabartinių dešimties šalių, kuriose padavinėjama planšetė Surface RT, oficialiai prisijungs dar trylika, tarp kurių bus Austrija, Belgija, Danija, Airija, Italija, Liuksemburgas, Olandija, Norvegija, Portugalija, Suomija, Šveicarija, Švedija. Šiose valstybėse taip pat bus prekiaujama ir Surface Windows 8 Pro.

surface-designer-touch-covers

Nuo vasario mėnesio firminių klaviatūrų – ekranų dangtelių Touch Cover, kurių kaina sudaro $129, asortimentas pasipildys trimis variantais su specialia niša atraminėje dalyje. Surface savininkams kompanija pasiūlys ir pelę Wedge Touch Mouse Surface Edition, kuri leis prasukti puslapius į keturias puses. Tokio manipuliatoriaus kaina sudarys $69,95.

surface_mouse

Galiausiai pranešta, kad Surface RT su 64 GB duomenų kaupikliu bus galima įsigyti į be prijungiamos klaviatūros komplekte. Vartotojai galės patys atskirai įsigyti šį aksesuarą su norima spalvų gama. Anksčiau ši spalva galėjo būti bet kokia, su sąlyga, jei ji yra juoda. Būtent juodos spalvos klaviatūra ir buvo komplekte su planšetiniu kompiuteriu.

7 komentarai (-ų)

 1. Leons parašė:

  Man asmeniškai labiausiai patinka Surface Pro iš visų planšečių su Windows 8, laukiu galimybės kada bus galima išmėginti, bet ko gero teks palūkėt dar kol ir Lietuvą pasieks 🙂

 2. Egidijus parašė:

  Manau tokio tipo kompiuteriai išstums iš rinkos notebook. O dar vėliau juos išstums išmanieji telefonai. Liks stacionarieji ir išmanieji telefonai 🙂

  • Bulius parašė:

   Sutinku su tavim .As asmenikai irgi laukiu planseciu su win8pro .Nedomina mane jokios android plansetes ar ipad .Tai atstoja telefonas

 3. G. parašė:

  ne su notebuukais, o su ultrabukais reiks konkuruot, kurie pereina prie touch ekrano ir atjungiamu klaviaturu.. tad:)…

  • Egidijus parašė:

   Notebookas ir ultrabookas vienas ir tas pats. Ultrabook tai tiesiog patobulėjęs suplonėjęs Notebook. Manes nieks neįtikins, kad čia kita kategorija.

   • Leons parašė:

    Taip, ultrabookai iš tiesų net nėra kitą kategorija, o tiesiog Intel marketingo naujadaras. Todėl pvz., nešiojamieji kompiuteriai, kurie nenaudoja Intel procesorių nėra ultrabookai, kad ir kokie ploni ir galingi būtų 🙂

   • komentorius parašė:

    Nevisai, nevisai… ultrabookas yra notebookas, bet notebookas nebūtinai turi būti ultrabookas. Tai yra atskira kategorija, atskira notebookų kategorija, kaip netbookai, tabletai, etc.


Kitos kategorijos naujienos