Gabe Newell: suskirstymas į PC ir TV žaidimus – dirbtinis


Gabe Newell bandys ištrinti visas ribas tarp PC žaidimų ir tų, kurie žaidžiami per televizorių svetainėse

Gabe Newell bandys ištrinti visas ribas tarp PC žaidimų ir tų, kurie žaidžiami per televizorių svetainėse

Kaip jau žinome, režimo Big Picture sistemoje Steam, taip pat būsimos aparatinės žaidimų konsolės dėka kompanija Valve ketina PC platformos žaidimus perkelti ir į namų svetaines.

Remiantis paskutiniais Valve prezidento Gabe Newell komentarais, padalinimas į PC žaidimus ir tuos, kurie žaidžiami prie televizorių – tai visiškai dirbtinis reiškinys, kurį kompanija Valve ketina palikti praeityje, pasitelkdama projektą „10-foot“ (režimas Big Picture) ir Linux žaidimus. Kompanijos galva teigė, jog nemato priežasčių, kodėl PC žaidimai neturėtų atsidurti svetainėse – juk būdami jose, žaidėjai nekeičia draugų, norų ir įpročių. Tokiu būdu, Valve teigimu, žmonės privalo turėti galimybę visiškai perkelti PC aplinką į savo namų svetaines.

Gabe Newell ketina dar labiau išblukinti formato ribas, o tai, jo teigimu, vyksta jau dabar: „Kodėl aš negaliu toliau žaisti savo projekto, kai naudojuosi mobiliu įrenginiu, kai esu namų svetainėje, darbe ar lėktuve? Tai vyksta ne todėl, kad techniškai tai neįmanoma, ne todėl, kad tai nėra neteisingas vystymosi vektorius. Priežastis tame, kad žmonės iš Apple, šiandien kontroliuojantys mobilią industriją, neturi noro glaudžiai bendradarbiauti su žmonėmis, kurie šiuo metu kontroliuoja žaidimus namų svetainėse, ir jie visiškai nesuinteresuoti sukurti ką nors naujo ir panašaus į tai, kas šiandien įmanoma nešiojamuose kompiuteriuose ir stacionariuose PC“.

Kurdama žaidimų kontrolerius, Gabe Newell teigimu, kompanija Valve nori pasiekti tikslumo ir tokio valdymo, kuris dabar prieinamas, naudojant pelę ir klaviatūrą, o kartu pasiūlyti tai, kas būtų patogu, žaidžiant žaidimus svetainėje ar mobilius žaidimus.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos