Nauji Tegra procesoriai bus išbandomi konsolėje Project Shield


Kompanija nVidia vakar paaiškino, jog jos žaidimų konsolės Project Shield verslo modelis numato pelno gavimą iš pačio produkto, o ne iš jai tinkamų žaidimų ar paslaugų pardavimo. Apskritai kompanijos nVidia vadovybei terminas „žaidimų konsolė“ nelabai patinka, kadangi jis asocijuojasi su uždaromis ekosistemomis, tuo tarpu Project Shield yra „atvira žaidimų platforma“. Turėtumėte prisiminti, kad naujos konsolės dėka galite ne tik naudoti Android aplikacijas, tačiau ir transliuoti žaidimus iš asmeninio kompiuterio.

nvidia-tegra4

Beje, portalas CNet, remdamasis nVidia vadovo komentarais, praneša, jog savo firminio planšetinio kompiuterio ar išmaniojo telefono kompanija išleisti neketina. Šiuo atveju ta pati ASUS turi daugiau patirties ir kompetencijos, kaip ir visi kiti nVidia partneriai. O štai žaidimams skirtą įrenginį partneriams platinti nėra prasmės, jei gerai supratome pasakytus nVidia galvos Jen Hsun Huang pasisakymus.

nVidia žada nuolat išleisti naujus Project Shield tipo įrenginius, o kiekviena nauja Tegra procesorių karta debiutuos būtent tokiose konsolėse, ir tik vėliau bus diegiami kituose produktuose. Pats pavadinimas Project Shield – „darbinis“, serijiniams įrenginiams oficialus pavadinimas dar nesugalvotas. nVidia ketina bendradarbiauti su žaidimų kūrėjais ir įvairių paslaugų tiekėjais. Pirmos kartos Project Shield JAV rinkoje pasirodys II ketvirtyje, globaliai debiutuos kiek vėliau. nVidia naująjį įrenginį pardavinės per savo Interneto puslapį, su mažmeninės prekybos tinklais kol kas nesusitarta.

Kompanija ketina siūlyti „kabelinės TV operatoriams“ ir tiekėjams savo žaidimų serverius GRID, kurie leidžia sukurti žaidimams skirtą „debesų“ aplinką. Pati nVidia neketina teikti tokių paslaugų tiesiogiai.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos