Kompanija THQ bus išparduota sausio 22 d.


thq-bankruptcy

Anksčiau buvo manoma, kad kompaniją THQ nupirks investicinis holdingas Clearlake Capital Group, tačiau tam pasipriešino žaidimų leidėjo kreditoriai. Jie pamanė, kad kompanijos pardavimas pažeis jų finansinius interesus, kadangi nebus parduota už maksimaliai įmanomą kainą. Dabar puslapis Distressed Debt Investing praneša, kad teisėjas, kuris svarsto bylą apie THQ bankrotą, paskelbė kreditoriams naudingą verdiktą. Po to buvo pareikšta, kad THQ turtas parduotas aukcione, kuris įvyks sausio 22 d.

Galimų pirkėjų sąraše – penki dideli žaidimų rinkos dalyviai. Kol kas jie neskelbiami, tačiau gandai tvirtina, jog THQ aktyvus nusižiūrėjo Warner Bros., Ubisoft ir Electronic Arts (EA). Kas yra likę du, nepasiruošę išduoti net neoficialios informacijos platintojai, tačiau tarp gali atsidurti ir Square Enix, kuri mėgsta įsigyti svetimą intelektualinę nuosavybę.

Būsimiems pirkėjams bus pasiūlyta įsigyti beveik paruoštą išleisti Metro: Last Ligh, taip pat rolių žaidimą South Park: The Stick of Truth bei projekto Company of Heroes antrąją dalį. Be to, tarp pirkinių įvardijami ir dar neanonsuoti projektai – tai studijos Darksiders žaidimas Crawler, Evolve, naujas Left4Dead kūrėjų žaidimas, Relic Entertainment (Warhammer 40000: Dawn of War ir Company of Heroes kūrėjų) projektas Atlas, o taip pat „1666“ pavadintas paslaptingas projektas.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos