Trys aljansai žaidime The Elder Scrolls Online


ZeniMax Online Studios publikavo vaizdo klipą, kuriame The Elder Scrolls Online scenaristas Lawrence Schick pasidalino nauja informacija apie žaidimo pasaulį.

Vaizdo klipe papasakota, jog kiekviena iš trijų viena su kita kovojančių pusių kariauja už centrinę Sirodilo sritį dėl įvairiausių priežasčių. Aljansą, kuris save vadina Dagerfolo Kovenanto, valdo karalius Emerikas. Jis nori užimti sostinę ir sukurti žmonių imperiją ir tuo pačiu padidinti žmonių įtaką Tamriele. Savo ruožtu, Aldmerų Dominionas ketina sugrąžinti elfų tautą į didžiąją politiką  ir atkeršyti centrinės provincijos valdovui. Jį valdo aukščiausiųjų elfų karalienė Eirenė.

Ebengardų Paktas, kuriam vadovauja deivė Almaleksija, ketina neleisti sugriauti šio pasaulio, kurį dabar valdo Imperijos provincija. Šiuo pavojumi yra srities valdovas Abnuras Tarnas. Šis į pagalbą kviečia daedrus ir Molago Balo agentus, kurie sustiprinti iš rankų slystančią valdžią.

Iš esmės, susikaupė tiek daug neapykantos ir rimtų konfliktų, kuris pats tikrai neišsispręs, o The Elder Scrolls pasauliui vėl reikalingi herojai, galintys jį apsaugoti.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos