Ubisoft, Epic ir Adhesive Games išsakę nuomonę apie nVidia konsolę


nvidia-roject-shield-streaming

Žaidimų kūrėjai ne taip pesimistiškai, kaip daugelis apžvalgininkų ir komentatorių, žvelgia į Project Shield – kompanijos nVidia mobilią žaidimų konsolę, kurios pagrindą sudaro procesorius Tegra 4 ir operacinė sistema Android.

Kompaniją Ubisoft labiausiai turėjo sužavėti tai, kad per Project Shield premjerą buvo parodyta PC platformai skirta Assassin’s Creed 3 versija, kuri pademonstravo visas konsolės galimybes. Ubisoft atstovai išsakė tam tikrą įsitikinimą, jog nVidia projektas gali susilaukti komercinės sėkmės, tačiau ar imsis kažkokių konkrečių žingsnių, pavyzdžiui, naujų žaidimų anonsų pavidalu, pasakyti nesiteikė.

Savo ruožtu, Epic Games viceprezidentas Mark Rein pavadino Project Shield „nuostabia didelio produktyvumo žaidimų konsole, kuri taps nauju žodžiu mobilių žaidimų industrijoje“, papildomai pažymėjęs, kad Unreal Engine naudojantys žaidimai (pavyzdžiui, Hawken ir Real Boxing) naujoje konsolėje atrodo „tiesiog fantastiškai“.

Savo ruožtu, Adhesive Games daug žodžių taip pat negailėjo, tačiau kartu pranešė apie mobilios Hawken versijos anonsą ir teigė, kad šis projektas turi visus šansus tapti pirmu išskirtiniu Project Shield žaidimu. Žinoma, naujo nVidia kūrinio sėkmė tiesiogiai priklausys nuo sukurtų žaidimų kiekio ir kokybės, todėl kuo daugiau studijų pareikš apie savo lojalumą, tuo daugiau nVidia konsolė šansų turi tapti tikrai rimtų žaidimų industrijos veikėju.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos