Už Chrome saugumo sistemos nulaužimą Google siūlo $150.000


chrome_hacked

Kompanija Google neseniai pranešė apie konkurso Pwnium pradžią. Pastarojo prizų fondas sudaro 3.14159 mln. JAV dolerių (atidesni skaitytojai turėtų pastebėti sąsają su garsiuoju skaičiumi Pi). Projekto esmė paprasta – nulaužti populiarią naršyklę Google Chrome per WEB sąsają.

Konkurso sąlygos numato, kad gali būti panaudoti keli nulaužimo būdai:

  • Pačios interneto naršyklės Chrome nulaužimas, esant svečio arba prisijungusio vartotojo režimui. Už sėkmingą tokio tipo ataką numatytas $110.000 (~ 286 000 lt) prizas;
  • Sudėtingesnis variantas – visiškas saugumo sistemos išvedimas iš rikiuotės, išsaugant kenkėjišką kodą, net persikrovus svečio režime. Prizas už tokią ataką – $150.000 (~ 390 000 lt).

Chrome nulaužimui galima naudoti bet kokias pagalbines priemones, pavyzdžiui, Adobe Flash arba pažeidžiamumus tvarkyklėse. Konkurso sąlygos numato, jog visi dalyviai turi pasidalinti su renginio organizatoriais savo principais ir metodais, kaip gali būti nulaužta naršyklė Chrome.

Google konkursas Pwnium įvyks šių metų kovo 7 d. Vankuveryje (Kanada), tai bus vienas iš konferencijos CanSecWest etapų. Daugiau informacijos apie konkursą bei konkurso sąlygas galima sužinoti, pasinaudojus šia nuoroda.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos