Valve inžinierius patvirtino, jog ruošiamos Linux žaidimų konsolės


Vienas iš puslapio Golem.de žurnalistų aplankė 2012 m. gruodžio 29 d. vykusią konferenciją, kurioje kompanijos Valve inžinierius – elektronikas Ben Krasnow kalbėjo apie kompanijos planus išleisti Linux pagrindu sukurtą žaidimų konsolę.

Su nauja žaidimu konsole Valve gali pristatyti ir papildytos realybės akinius

Su nauja žaidimu konsole Valve gali pristatyti ir papildytos realybės akinius

Teigiama, kad žaidimų konsolės debiutas turėtų įvykti jau šiais kalendoriniais metais, ji naudos Linux operacinę sistemą, o ne Windows, ir tai visai nenuostabu, prisimenant tą kritikos bangą, kurią išsakė Valve vadovas Gaba Newell operacinės sistemos Windows 8 (o kartu ir Microsoft) atžvilgiu. Priminsime, kad Linux klientas Steam šiuo metu yra atvirojo Beta testavimo stadijoje, o viena iš pagrindinių palaikomų funkcijų taps režimas Big Picture.

Tas pats šaltinis pridūrė, jog be minėtų konsolių (šias galima sąlyginai pavadinti Steambox) kompanijos Valve R&D padalinys 2013 metais pristatys ir kitas aparatines naujoves – tikėtina, kad tai gali būti naujas kontroleris arba virtualios realybės įrenginys.

Priminsime, jog praėjusiais metais naujų, žaidimams skirtų aparatinių sprendimų padalinio vadovė Jeri Ellsworth pranešė, jog Valve viduje jau vykdomai pirmųjų produktų beta testavimai. Valve inžinierius – elektronikas Ben Krasnow prie naujų aparatinių produktų dirba kartu su Jeri Ellsworth jau nuo 2011 m., taigi šio inžinieriaus žodžiais būtų galima pasitikėti.

Šaltinių teigimu, pirmieji Valve anonsai šia tema gali įvykti kovo mėnesio renginyje GDC 2013, tačiau labiausiai tikėtina, kad nemaža premjera bus surengta žaidimų „Mekoje“ E3 2013.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos