CES 2013: Vizio planšetė gavo Tegra 4 ir 2560×1600 ekraną


vizio-tablet-tegra4-pic01

Kompanija Vizio yra pilna ryžto išleisti kuo populiaresnį mobilų įrenginį – būtent ši priežastis privertė sugrįžti į planšetinių kompiuterių rinką.

Parodoje CES 2013 buvo pastebėtas kol kas bevardis Vizio sprendimas su tikrai įdomiomis specifikacijomis. Pirmiausia akį patraukė naujausia SoC mikroschema Tegra 4 – greičiausias ir efektyviausias nVidia mobilus procesorius. Operacinės sistemos vaidmenį atlieka „grynakraujis“ Android 4.1 Jelly Bean, tuo tarpu debiuto rinkoje metu žadama įdiegti Android 4.2 Jelly Bean versiją.

Žurnalistų iš The Verge teigimu, viena iš didžiausių naujojo planšetinio kompiuterio privalumų galima laikyti jo svorį – subjektyviu vertinimu, įrenginys tarsi apskritai neturėtų baterijos. Taip pat labai tikslus dizainas ir gerai surinkimo kokybė (užapvalinti kampai labai gerai priglunda prie korpuso, nesudarydami vizualių nišų), taigi naujokas vizualiai atrodo netgi mažesnis už iPad 4 ar Google Nexus 10.

Vizio planšetinis kompiuteris gavo 10“ įstrižainės ekraną, kurio raiška taip pat yra viena iš naujoko ypatybių – 2560 x 1600 taškų, taigi jis niekuo nesiskiria nuo Google Nexus 10. Iš kitų specifikacijų galima paminėti 32 GB duomenų kaupiklį, Wi-Fi ir Bluetooth 4.0 palaikymą, keliomis kameromis. Vizio kol kas nieko nesako apie šio planšetės modelio debiuto rinkoje datą ir kainą, tačiau jei kompanijai pavyks išlaikyti kainą Google Nexus 10 lygyje, galima tikėtis, kad turėsime dar vieną Android planšetinį hitą.

vizio-tablet-tegra4-pic02

vizio-tablet-tegra4-pic03

Vienas komentaras

  1. QQ parašė:

    Vertas dėmesio.


Kitos kategorijos naujienos